Üks parim Microsoft Windows 8 Apps with HTML, CSS, and JavaScript E-Raamat nüüd tasuta

0435.9780735672611x_2BDC57CB

See tasuta e-raamat annab põhjaliku ülevaate Windows Store platvormi äppidest. Raamatus on esile toodud peatükid: avakuva , reaalaja paanid, teated, tausttegevused, taust ülekanded, võrgustikud, seadmed, WinRT komponendid, kättesaadavuse info, lokaliseerimine ja palju lisainfot Windows Store’ist . Lõplik e-raamat sisaldab 17 peatükki ja muidugi kõik varasemad peatükid on ülevaadatud ja täiendatud. Kokku üle 800 lehekülje, koos uue ja uuendatud sisuga.

Kelle jaoks on see raamat mõeldud?
See raamat räägib Windows Store’i äppide programeerimisest, kasutades HTML5, CSS3 ja JavaScripti. Raamatu peamine rõhk on rakendada neid veebitehnoloogiad Windows 8 platvormis, kus on ainulaadsed kaalutlused, mitte uurida lähemalt neid veebitehnoloogiad. Enamus, eeldatavasti, on juba vähemalt mõnevõrra kursis nende standarditega. Raamat katab rohkem väljapaistvamad valdkonnad nagu CSS võrk, mis on keskmisel kohal äppi või rakenduse kujunduses.

Mis sul selleks vaja on ?
Selleks, et töötada läbi see raamat, peaks olema Windows 8 installeeritud arendusmasinale koos Windows SDK, Visual Studio Express 2012 ja tööriistadega. Kõik tööriistad, koos paljude teiste ressurssidega, on loetletud Developer Downloads for programming Windows Store Apps lehel.
Windows 8 rakendusi saab kirjutada ainult Windows 8 masinal.
(NB. kõikides ekraanitõmmistes selles raamatus on Visual Studio vaikimisi “dark” värvi teema vahetatud “light” teema vastu, kuna siis on parem näha seda valgel lehel.)
Lisaks on Windows 8 poolt välja antud palju rakenduste näidiseid, mis on abiks kõigile alustavatele arendajatele.

E-Raamat on allalaetav siit:

E-raamat PDF failina : http://go.microsoft.com/FWLink/?Linkid=270056 (17.9 MB)

EPUB failina: http://go.microsoft.com/FWLink/?Linkid=272592 (37.3 MB)

MOBI failina: http://go.microsoft.com/FWLink/?Linkid=272591 (69.5 MB)

via Microsoft

On jäänud veel vähem kui kuu aega esitada Windows 8 Eesti äpp arendusvõistlusele uus äpp või mäng

Head äpimeistrid! Teil on jäänud veel kuu aega, et esitada Windows 8 Eesti äpp arendusvõistlusele üks vahva uus äpp või mäng. Ootame võistlusele põnevaid rakendusi kuni 21.aprillini 2013.a. Parimatele äppidele jagame vingeid auhindu viies eri kategoorias. Lisaks valime välja rahva lemmikäpi läbi avaliku hääletuse Facebookis.

Hetkel on võistlusele laekunud juba viis äppi (Telekava, Eesti supelrannad, Uudisvoog, Sõnastik ja Starteri kell), kelle poolt saab võistluse kodulehel hääli anda.

„Windows 8 on kiireima turuosa kasvuga operatsioonisüsteem, millega on varustatud kõik uued Windowsiga müüki jõudvad arvutid,“ kommenteeris Windows platvormi arengut Microsoft Baltikumi Windowsi tootejuht Andres Sirel. „Uudne Windowsi rakenduste pood kogub samuti kiiresti tuure. Soovime läbi selle võistluse motiveerida arendajaid looma põnevaid ja kasulikke mänge ning rakendusi, mis võidaksid kohalike kasutajate südameid ja jõuaksid miljonite teiste Windows 8 kasutajate avakuvadele üle maailma“, lisas ta.

Äppide arendusvõistlus kulmineerub 29. aprillil kell 14.00 EMT Solarise Keskuse esinduses, kus kuulutame välja kategooriate võitjad, selgub rahva lemmik ning anname pidulikult üle auhinnad. Lisaks jagame üritusel infot kohalike äppide turu olukorra kohta ja demome uusi puutetundlikke Windows 8 seadmeid.

Arendusvõistlust toetavad Samsung, EMT, Skype, Pluralsight, AdDuplex ja Microsoft. Täpsem informatsioon kampaania reeglite ja auhindade kohta on võistluse veebilehel www.microsoft.ee/w8