Tule ja uuri mida uut on meil sulle rääkida!

MUG.ee

MUG.ee (Microsoft User Group) on tudengite poolt loodud organisatsioon, mis on oma ülesandeks võtnud olla lüliks õppurite ja Microsofti vahel. Meie missioon on läbi tudengite või IT Professionaalide, olgu nad siis pärit kas Eestist või välismaalt, olla teejuht kõigile ITst huvitatud tudengitele ja õpilastele. Me kutsume sind meie järgmisele koosolekule mis toimub Tallinnas,  5. märtsil Noortekohvikus, kell 18.00. Kohvik asub aadressil Pärnu mnt 9. Koosoleku kestvus on orienteeruvalt 1.5h.

Koosoleku teemad:

  • Uudised
  • Imagine Cup 2009
  • Tehnominutid (Windows 7, Microsoft Research, Windows Mobile 6.5)
  • Koostöö teiste organisatsioonidega

Märgi see üritus endale kalendrisse (iCal, Google Calendar) ja tule kindlasti kohale!

9 thoughts on “Tule ja uuri mida uut on meil sulle rääkida!”

  1. Aga kus on LUG (Linux User Group) või OSSUG (Open Source Software User Group)? Miks õige tarkvara kasutajad ei ole moodustanud korralikku turundusruppi? Ilmselt seepärast, et rahastamist pole taga. Kuid – olgem ausad – ega raha eest hinge ei osta ja üritus kindlasti ülimõistlik olema ei saa.

  2. Matu, aga kes on õige inimene ütlema mis on õige ja mis vale? Enamus maailmast on otsustanud Windowsi kasuks, vahest on sellel omad põhjused taga? Ma ei väida, et *nix laadsed asjad on pahad, vastupidi, see aitab hoida turu värskena, sest ilma konkurentsita pole ka vajadust areneda. Kuid mis mulle ei meeldi on see kui keegi tuleb näpuga näitama ja ütleb mis on õige ja mis vale. Tänan väga kuid ma valin ise mida ma kasutan ja kuidas kasutan.

    Ning mis puutub üritusse, siis ilmselt ei ole sa suuteline olema hindama seda üritust objektiivselt, sest sinu eelistused on ehk liiga tugevalt kallutatud *nix suunas. Lausa nii tugevalt, et tunned vajadust avalikult kõiki sinuga mitte samamoodi mõtlejate panuseid mingile üritusele maha teha enne nende toimumist.

  3. Teen ettepaneku MUGile kui “teejuhile IT maailmas” anda “Ivan Sussanini” aunimetus 😉

Kommenteerimine on suletud.