Telekomiettevõte STV esitles Eestis ainulaadset uudistoodet

stv-boksEesti suuruselt kolmas telekomioperaator STV tutvustas kohalikul turul ainulaadset toodet, mis võimaldab vaadata mugavalt laia valikut telekanaleid eri seadmetes ning igas wifi- ja netivõrgus. Ettevõte käivitab lähiajal ka pilootprojekti üle õhu leviva internetiühenduse pakkumiseks.

“Panustame aina enam uute tehnoloogiate ja teenuste arendamisele, mis vastavad inimeste kasvavale ootusele kasutada kõiki telekomiteenused kiiresti ja mugavalt just neile sobival ajal ja viisil.” ütles STV juhatuse liige Erik Reinaru “Lisaks tehnilisele valmisolekule võimaldab ka meie klienditeeninduse haare ja tase jõuda veel suurema hulga klientideni kui täna.”

Ettevõtte eri teenuseid kasutab täna 18 linnas üle Eesti 118 000 majapidamist. Tehniline valmisolek on pakkuda STV teenuseid 84% kortermajades. Klientidest on 40% eestikeelsed ja 60% venekeelsed leibkonnad. Suve algusest käivitab STV pilootprojekti Tallinnas Teletorni piirkonnas üle õhu leviva internetiühenduse pakkumiseks, mille eelisteks mobiilse interneti ees on mahupiirangute puudumine.

Ettevõtte uusim toode STV Go! boks võimaldab vaadata üle 30 telekanali eri seadmetes ning igas wifi- ja netivõrgus. Mõõtmetelt väike ja kaalult kerge seade võimaldab kasutada ka kõiki tavapäraseid mugavusteenuseid saadete järelvaatamisest, salvestamisest kuni telekavade vaatamiseni ja meelespeade loomiseni.

STV Go! boksi hind on 125 eurot, mis sisaldab Go! teenuse 6-kuulist tasuta kasutust korraga kuni kolmes seadmes (mobiil, arvuti, tahvelarvuti).

remote box-back

6 thoughts on “Telekomiettevõte STV esitles Eestis ainulaadset uudistoodet”

Kommenteerimine on suletud.