Tele2 võtab Kõu kuu pärast üle


Täpselt kuu aja pärast, 1. juulist läheb Kõu internetiteenus üle Eesti Energialt Tele2-le, millega kaasnevalt muutuvad teenusepakkuja kontaktandmed, arve rekvisiidid ning laieneb teenindusvõrk.

Tele2 Eesti jaemüügi- ja klienditeeninduse direktori Kristiina Mitti sõnul ei muutu Kõu teenuste osas kliendi jaoks sisuliselt midagi ning inimesed saavad ülemineku detailide ning uute kontaktandmete kohta lähipäevadel selgitava kirja. “Tele2 võtab juulist üle ka seadmete järelmaksulepingud,” ütles Mitt ning lisas, et juuli arvele on lisatud uued rekvisiidid.

Üleminekuga seoses tulevad juulist mõned muudatused arveldamises. Need kliendid, kes said arve seni iseteenindusest, hakkavad seda edaspidi saama enda e-postile. Eesti Energiaga Kõu teenuste eest tasumiseks sõlmitud otsekorralduslepingutes muutuvad automaatselt saaja ning kuupäev. Alates juulist on otsekorralduse kuupäev 18. päev, kuid seda on võimalik ka varasemaks muuta.

Kõu teenuseid hakkavad esimesest juulist pakkuma kõik 31 Tele2 esindust üle Eesti. Ka hakkab juulist Kõu kohta infot saama Tele2 klienditeeninduse üldnumbrilt.

Kuni 1. juulini teenindab Kõu kliente Eesti Energia klienditeenindus.

Tele2 ostis Eesti Energialt üle-Eestilist fiiberoptilist telekommunikatsioonivõrku ning Kõu internetiteenuseid pakkuva Televõrgu AS-i aktsiad 25 miljoni euro eest tänavu veebruaris. Ostu eesmärk oli kindlustada soodsaimate hindade pakkumiseks ligipääs virgule, mis sisuliselt võimaldab piiramatu mahuga andmeedastust.