Tele2 muutis populaarseima kõnekaardi tingimusi

Tele2 langetas maist oma ligi 150 000 kliendiga Smart kõnekaardi soodusplaanide hinda kümme korda.

Tele2 Eesti arendusjuhi Tarmo Osmani sõnul alandab Tele2 tänavu kõigis oma peamistes tootesegmentides hindasid ning muudab nüüd peale lepinguliste klientide hinnaplaanide ka kõnekaardi tingimusi. “Viime ellu senisest agressiivsema äristrateegia, mille eesmärk on lüüa kõigis tootegruppides konkurentidega sisse selge hinnavahe ning pakkuda paremaid tingimusi,” ütles Osman.

„Kui seni oli vaja soodsa hinna saamiseks laadida kõnekaardile 10 eurot, siis nüüd saab soodusplaani osta kõigest ühe euro eest ning seejärel Tele2 võrgus helistada tasuta ning kõikidesse teistesse võrkudesse hinnaga kõigest kolm senti minut. Sarnased soodustused kehtivad ka näiteks sõnumitele ning mobiilsele internetile. See on Eesti kõnekaartide ajaloo parim pakkumine, mis lahendab klientide tihti esile kerkinud probleemi, et korraga on vaja teenusepakkujale maksta suhteliselt suur summa” ütles Osman.

Tele2 alandas aastaga lepinguliste klientide kõnehindasid keskmiselt 19 protsenti ning on tänavu jätkanud hinnalangetust, tulles turule ka uute, lähimast konkurendist poole soodsamate hinnaplaanidega. Tele2 on tänavu langetanud lisaks ka rändluse ning mobiilse interneti tariife ja muudatusi pakkumistes on tulevikus ette näha veelgi.