Tele2 langetas kõnehindasid 50%


Tele2 langetas igasse võrku helistamise hinna Eesti mobiilsideajaloo soodsaimale tasemele 2,2 senti minut, mis on vähemalt 50 protsenti odavam teistest turulolevatest pakkumistest.

Tele2 Eesti juhatuse esimene Mindaugas Ubartase sõnul on Eesti mobiilioperaatorid nautinud klientide arvel liiga kaua rammusaid kasumeid ning Tele2 eesmärk on tariifid maa peale tagasi tuua. “Alustasime hinnalangetusega aasta alguses ning otsustasime nüüd järgmise sammuna langetada helistamise hinda teiste mobiilioperaatorite pakkumistest poole soodsamaks,” ütles Ubartas ja lubas isiklikult garanteerida, et Tele2 hinnad on konkurentidest odavamad ning ettevõte jätkab valitud kursil alandada Eesti kõrgeid sidehindasid.

Mindaugas Ubartase sõnul on mitmed operaatorite poolt pakutavad paketid teadlikult keerulised ja nö miine täis pikitud. “Uus hinnaplaan on lihtsuselt heas mõttes sarnane kunagise legendaarse Dynamo paketiga – igasse võrku sama hind,” ütles Ubartas ja lisas, et tolleaegsete tariifidega on vahe pea kümnekordne.

“Kui eri operaatorite teenuste kvaliteet on sarnane, siis inimesed tahavad lihtsalt odavalt rääkida ja seda me aprillis alanud kampaaniaga pakumegi – poole soodsam kõneteenus ilma üleliigsete kellade ja viledeta,” ütles Ubartas.

Mindaugas Ubartase kinnitusel on mobiilsideteenuste hinnad aasta algusest juba märgatavalt alanenud ning vastupidiselt üldisele inflatsioonile on veel langusruumi. “Praegu on ametlike hinnakirjade võrdluse järgi keskmine mobiilikõne minutihind Eestis ikka veel 4-6 senti,” ütles Ubartas ja lisas, et täiesti omaette hinnakategoorias on helistamine lauatelefonilt.

Tele2 uue Hinnaliider 22 paketi miinimumarve on 2,99-eurot kuus ning see sisaldab 2 tundi ja 15 minutit tasuta kõneaega. Kõneminut Tele2, EMT, Elisa ja Elioni võrku maksab 2,2 senti, SMS 5 ja MMS 13 senti. Pakett on tähtajatu ning helistamisel puudub kõnealustustasu.

Tele2 Eesti pakub alati parima hinnaga kvaliteetseid mobiil- ja andmesideteenuseid nii era- kui äriklientidele. Tele2 osutab Eestis teenuseid ligi 498 000 kliendile. Tele2 kuulub rahvusvahelisse Tele2 gruppi, millel on ülemaailmselt 34 miljonit klienti kokku 11 riigis. Tele2 on alates asutamisest 1993. aastal astunud vastu endistele riiklikele monopolidele ning turuliidritele. Tele2 on noteeritud NASDAQ OMX Stockholmi börsil.