Taxify mobiilirakendus tegi läbimurde ja käivitas teenuse Soome pealinnas Helsinkis

Slush taxify
Taxify käivitab tänasest tasuta taksotellimise võimaluse Helsinkis koostöös kohaliku suurima taksofirmaga Kajon. Siiani on Helsinkis takso tellimine dispetšerkeskuse kaudu maksnud mitu Eurot, Taxify pakub tasuta ja mugavamat võimalust.
Soome taksoteenuste turg on aastakümneid olnud stagneerunud ja rangelt reguleeritud, mille tulemusena on igas suuremas linnas tekkinud üks monopoolne dispetšerkeskus ja välja on antud piiratud arv taksolubasid, mis on pidurdanud innovatsiooni ja uute teenusepakkujate turuletulekut. Taxify on käestoleva aasta suvest otsinud koostöövõimalusi Soome dispetšerkeskuste ja taksofirmadega. Mitmed Eesti taksofirmad on samuti kaalunud Soome turule laienemist, aga keeruline regulatsioon on seda seni takistanud.
httpv://www.youtube.com/watch?v=wUUaY8Me4ag
Täna avab Taxify lõpuks oma teenuse Soome pealinnas Helsinkis ja seda koostöös kohaliku suurima taksofirmaga Kajon. “Ma olen tõeliselt rõõmus, et saame käivitada Taxify teenuse Helsinkis Slushi konverentsi raames, mis on Põhja-Euroopa suurim idufirmade konverents. Ma olen optimistlik ja ootan Soome turult kasvu, sest Taxify’d kasutades säästavad Soome kliendid iga tellimusega raha.” ütles Markus Villig (20), Taxify asutaja ja tegevjuht.
Taxify pakub Helsinkis teenuse käivitamise ajal Slushi konverentsikülastajatele teenusega tutvumiseks tasuta taksosõite. Taxify mobiilirakendus võimaldab nutitelefoni kaudu tasuta tellida lähima takso ja seejärel jälgida takso saabumist kaardil. Sõidu lõpus saab klient anda tagasisidet taksoteenuse kohta, mis on väga oluline info taksofirmadele hea teenuse pakkumiseks.
“Me oleme jälginud Taxify mobiilirakenduse kiiret kasvu Eestis ja teistes Balti riikides. Seetõttu on meil heameel esimese taksofirmana Helsinkis võtta kasutusele Taxify mobiilirakendus, mis muudab meie klientidele takso tellimise mugavamaks ja soodsamaks.” ütles Jari Kujala, Kajoni taksofirma tegevjuht.

takso

Statistika põhjal on Taxify teenust kasutavate taksojuhtidel vaja sõita keskmiselt 34% lühem vahemaa kliendini jõudmiseks, mis võimaldab säästa kütusekuludelt ja klient saab kiiremini oma sõitu alustada. Taxify võitis eelmisel nädalal Eesti Logistikategu 2014 konkursil teise koha.
Taxify on avatud koostööks kõikide Eesti ja Soome taksofirmadega. Taxify on Eestist alguse saanud põhja-Euroopa juhtiv mobiilirakendus taksode tellimiseks. Soomes Taxify teenus nüüd avatud Helsinkis ja Oulus, käesoleval aastal käivitub teenus veel Jyvaskyläs, Turus, Levis ja Rovaniemis. Taxify mobiilirakendust saab laadida leheküljelt  http://taxify.eu