Täna toimub Tallinnas tehnoloogiale ja innovatsioonile pühendatud konverents IBM Foorum 2012

Täna toimub Tallinnas IBM Foorum 2012, mis on suurim IBMi tehnoloogiale ja innovatsioonile pühendatud aastasündmus Eestis. IBMI 20. tegutsemisaastat Eestis tähistaval konverentsil on fookuses uue ajastu andmetöötlusega seotud lahendused.

„Tänavu juba viiendat korda toimuv IBM Foorum toob Tallinnasse aukülalisena kontserni tippinseneri John Cohni ning rea IBMi erinevate valdkondade liidreid, kes räägivad uue ajastu andmetöötlusega seotud lahendustest ning uut tüüpi ekspertteadmistega integreeritud IT süsteemidest,“ ütles IBM Eesti piirkonna juht Maidu Harjak. „Kuna maailma digitaalne ja füüsiline taristu sulavad aina rohkem kokku, saame me üha enam mõelda äri-, juhtimis- ja eluprotsesside säästvale arendamisele. Selle teemaringiga IBM Foorum 2012 otseselt tegelebki.“

Maidu Harjaku sõnul esinevad Foorumil IBMi tippspetsialistide kõrval ka ettevõtte kliendid, kes räägivad oma kogemustest IBMi lahenduste kasutamisel.

IBM Foorumil esitletakse maailma esimest integreeritud ekspertteadmistega serverlahendust IBM PureSystems, eri sessioonidel tulevad muu hulgas jutuks uued lahendused andmete salvestamises ja targemas kasutamises, IT võimalused ettevõtete konkurentsivõime tõstmisel ning pilvelahendused ja turvateenused, mis kaitsevad teabevarguse eest.

IBM on maailma suurim infotehnoloogiafirma, kellel on esindused 170 riigis ning on kokku rohkem kui 325 000 töötajat. IBM Eesti esindus asutati 1992. aastal. IBM Eesti põhilisteks tegevusaladeks on riistvara ja tarkvara müümine läbi edasimüüjate võrgu ning infotehnoloogiliste teenuste ja lahenduste pakkumine.

IBM Foorum toimub Tallinnas Swissotelis, ettekanded algavad kell 9. Foorumi täpsema kavaga on võimalik tutvuda www.ibm.com/ee/ibmforum2012/.