Tamroni objektiivid ja Pentaxi kaamerad Touresti messil

tamron objektiivid

Juba sel nädalavahetusel ehk 15.-17. veebruaril toimub Eesti Näituste Messikeskuses rahvusvaheline turismimess Tourest 2013. Legendaarseks saanud messil on Tamron ka sellel korral kohal ning tutvustab reisihuvilistele Pentaxi kaameraid ning Tamroni objektiive. Mis siis täpsemalt Tamronil on pakitud?

Kindlasti saab oma käega katsuda ja oma silmaga vaadata Pentaxi veekindlaid peegelkaameraid K-30 ja K-5 II, lisaks ka seikluskindlat kompakti WG-2. Reisisõbrad, kes tahaksid kerge kotiga liikuda, kuid suurepäraseid pilte teha, saavad tutvuda hübriidkaameraga Q10 ning võimsa sensoriga kompaktiga MX-1.  Lisaks on täies ilus kohal ka peegelkaamera välimusega kompaktkaamera X-5.

Tamroni valikust on kindlasti proovimiseks väljas tunnustatud reisiobjektiiv 18-270mm PZD ning tema vanem ja soodsam vend 18-200mm. Ka kõige uuemad Tamroni pere liikmed makroobjektiiv 90mm USD ja telesuum 70-200mm USD on huvilistele kättesaadavad. Lisaks on võimalik ära proovida laineid tekitanud 24-70mm USD objektiiv, mis sobib ka täiskaaadersensoriga peegelkaameratele ning 70-300 USD. Kuigi viimasel ajal pole Tamron enam Pentaxi omanikke uute objektiividega õnnistanud, on paar objektiivi kaasas ka Pentaxi omanike jaoks. Nikoni/Canoni omanikud juba tühjade pihkudega ei jää.

Külasta Tamroni boksi – pastakaid ja muud nänni ei saa, kuid kaameraid-objektiive proovida ning asjalikku juttu ajada aga küll! Tambroni boks asub C-hallis boksis nr 15 ja avatud  kolmel messipäeval. Kui Sind huvitab erinevate kaamerate katsetamine, võta kaasa oma mälukaart, et pärast kodus proovipilte arvuti ekraanilt vaadata. Tamroni objektiive võid vabalt proovida oma kaameraga.

Tamron_lenses