Sony uus tipptelefon jõudis Euroopas esimesena müüki Eestis

Sony Xperia Z1 Compact

Tele2 hakkas tänasest Eesti poodides müüma vaid kolm nädalat tagasi CES messil tutvustatud Sony Xperia Z1 Compact nutitelefoni, millel on hirmkiire protsessor ning 20-megapiksline kaamera.

Xperia Z1 Compact on tehniliselt samade näitajatega kui Sony nutitelefonide lipulaev Z1, kuid väiksema ekraaniga. 4,3-tollise ekraaniga seadet jooksutab neljatuumaline 2,2 Ghz protsessor. Masinal on 20-megapiksline kaamera ning NFC ja LTE tugi.

Sony Xperia Z1 Compact sidehttpv://www.youtube.com/watch?v=O_GaK9w0gZ8

Tele2 Eesti tootesortimendi juhi Risto Taliaru sõnul on telefoni koostekvaliteet eeskujulik ning Sony-le iseloomulikult vee ja tolmukindel. “Väga korralike tehniliste näitajatega Sony võistleb kallima iPhone 5S-i ning Samsungi ja Galaxy mini mudelitega,”ütles Taliaru.

“Kui kogu maailmale näidati seda mudelit esmakordselt jaanuari alguses, siis Eesti Tele2-s töötab pikaajalise Sony taustaga inimene ja seega saime seadme müüki ühe esimesena Euroopas ning keskmisest turuhinnast odavamalt,”ütles Taliaru.

Eestis maksab Z1 Compact 499 eurot, mujal Euroopas jõuab seade tehnikaportaalide hinnangul müüki veebruari keskel orienteeruva hinnaga 540 eurot.

 

Sony Xperia Z1 Compact store