Sony toob turule vee- ja põrutuskindla kaamera

url-10

Jäädvusta kogu tegevus kolme uue võimsa Sony Cyber-shot™-i kaameraga. Sony uute stiilsete ja multifunktsionaalsete digitaalsete Cyber-shot™-i kompaktkaameratega WX300, HX300 ja TX30 viid oma fotograafioskused uuele tasemele.

  • WX300 – õhuke ja ülistiilne, maailma väikseim ja kergeim1 kaamera, millel on võimas 20x optiline suum, täiustatud kujutise stabiliseerimise funktsioon ning kiire autofookus
  • HX300 – ülivõimsa 50x optilise suumi, peegelkaameraga sarnaneva käsitsemise ning käsijuhtimisega kaamera, millel on täiustatud kujutise stabiliseerimise funktsioon ning kiire autofookus
  • TX30 – maailma kõige õhukesem digitaalne kompaktkaamera2, mis on kuni 10 m sügavusel veekindel ning lisaks külma- ja põrutuskindel

Tänu äsja täiustatud optilise kujutise stabiliseerimise funktsioonile ja kiiremale autofookusele tabavad WX300 ja HX300 nüüd veelgi tõhusamalt kõik väärtuslikud hetked ka siis, kui suum on maksimaalne.

 

Cyber-shot™ WX300

Sony_WX300

Õhuke ülistiilne Cyber-shot™ WX300 on maailma väikseim ja kergeim1 digitaalne fotokaamera, mis sisaldab võimsat 20x optilise suumi ulatust.

Ideaalselt taskusse mahtuval reisikaaslasel WX300 on kvaliteetne Sony G objektiiv, mis saab ühtviisi vabalt hakkama nii maastikuvaadete, portreede kui ka mõjusate lähivõtetega. Kui hoiad kaamerat kõndides enda ees või suumid seda, kustutab Optical SteadyShoti funktsioon käte värisemise mõju ja annab sulle selged ja konkreetsete piirjoontega kujutised. Stabiliseerimine on nüüd suure suumiga umbes kaks korda4 tõhusam kui 20x suumiga eelmise põlvkonna Cyber-shot™ HX20V-l. Seda täiendab aktiivrežiim Active Mode, mis tagab sujuva ja ühtlase pildi ka käest filmitud klippidele.Erilisi hetki saad püüda veelgi kiiremini ülikiire autofookusega, mis on nüüd ligikaudu 3,6x kiirem5 kui lõpuni suumitud Cyber-shot™ HX20V-l.

Sisseehitatud WiFi abil saad kasutada nutitelefoni kaamera käepärase traadita kaugjuhtimispuldina. See sobib suurepäraselt autoportreede ja grupipiltide tegemiseks. Fotod ja videod võid saata otse nutitelefoni või tahvelarvutisse, kust neid on mugav vaadata ja jagada Sony mobiilirakenduse PlayMemories™ abil. Vaata kaamerasse salvestatud fotosid traadita võrguühendusega telerist või varunda pildid ja videod PlayMemories™ Home’i programmiga otse Cyber-shot™-ist lauaarvutisse.

Oma väiksusest hoolimata on Cyber-shot™ WX300-l piisavalt jõudu, et teha kuni 500 fotot5 vaid ühe akulaadimisega, millest piisab täiesti terveks tegusaks pildistamispäevaks.

 

Cyber-shot™ HX300

url-10

Võimas Cyber-shot™ HX300 paistab silma taotluslikult peegelkaamerat meenutava välimuse ja käsitsemisega ning laseb sul reisida lisaobjektiivide liigse koormata. Kompaktkaamerate jaoks muljetavaldava 50x optilise suumi ulatusega Carl Zeissi Vario-Sonnari T*-objektiiv võimaldab suurt hulka eri võtteid puhkuse- ja reisipiltidest spordiürituste ja vabaõhukontsertideni. Objektiivi pinna T*-kattekiht vähendab peegeldust ja valgussära, samas kui Super ED ja ED klaaskomponendid tagavad värvitoonides minimaalsed kõrvalekalded ning seeläbi rahuldustpakkuvalt terava ja kontrastse kujutise.

Esimese Cyber-shot™-i kaamerana on HX300-l äsja täiustatud Optical SteadyShot, mis muudab kompositsiooni pingevabaks ja fotod selgeks ka suure suumiseadistusega. Objektiivi elementide teise rühma asend vahetub kiiresti, et korrigeerida kerge kätevärin ja mahutada võtted kaadrisse kaks korda kergemini7.

2013. aastal on täiustatud ka kiiret autofookust, mis telefoto seadistusel lukustub pildistamisobjektile ligi kaks korda5 kiiremini kui kaamera eelkäijal, Cyber-shot™-i mudelil HX200V. Nüüd on selgete ja teravate hetkevõtete tegemine lihtsam kui eales varem.

Ka kõige pikem võttesessioon muutub nauditavaks tänu kaamera peegelkaameraga sarnasele tasakaalustatud korpusele ning ergonoomiliselt vormitud käepidemele, mis istub ideaalselt sinu peopessa. Kasutada saab täisvalikut intuitiivse paigutusega juhtnuppe, nagu käsitsi keeratav ketas, kohandamisnupp, kerimisketas ja Memory Recalli režiim, just nagu ühelt peegelkaameralt oodata võiks.

HX300-l on lisaks uus mitmekülgne Multi Terminali liides, mis tagab intelligentse side kaamera ja üha laieneva pildindustarvikute valiku vahel.

Cyber-shot™ TX30
url-11

5x optilise suumiga Cyber-shot™ TX30 on kõige õhem digitaalne kompaktkaamera maailmas2 ning sobib imehästi ujumiseks, snorgeldamiseks, suusatamiseks ja muidu lõbutsemiseks, kuna on kuni 10 m sügavuseni veekindel. See šikk ja stiilne kaamera kannatab välja ka tolmu, põrutused ja miinuskraadid3 – nii saad ilusaid detailseid fotoülesvõtteid ja Full HD videovõtteid teha pea igas olukorras.

Cyber-shot™-i jaoks uus Magnifying Glass Plusi režiim suumib lummavalt lähedale mis tahes objekti – värvilise kalakese, taime, putuka või restoranimenüü kirbukirja – nii et see on kuni 15x suurendatud6. Kaamera võimsad LED-tuled valgustavad selgete ja detailsete lähivõtete tegemiseks piisavalt ka hämaraid stseene.

Särava pildikvaliteedi saavutamine on imelihtne

Kõigis kolmes Cyber-shot™-i mudelis peituv Exmor R™ CMOS-andur jäädvustab rikkalike detailidega ülesvõtted ja Full HD videod väga vähese müraga ka siis, kui pildistad või filmid ilma välguta videviku ajal või hämara valgusega ruumides.

Enam ei ole keerukates võtteoludes muljetavaldavate piltide saamiseks vaja tippfotograafi. Kõikide mudelite Superior Auto funktsioon aitab tabada ka kehvasti valgustatud tegevust ning tunneb ära liikuva objekti. Kaamera seadistust kohandatakse automaatselt selgete ja teravate kujutiste saamiseks nii päikeseküllasel rannal kui ka nõudlikes siseoludes või videvikus.

Picture Effectiga saab fotosid, filmiklippe ja panoraamvõtteid muuta erinevate lõbusate kunstiliste töötlustega, nagu Toy Camera (mängukaamera), Pop Colour (pop-värvid), Soft High Key (pehmed heledad toonid) ja Partial Colour (osaliselt värviline). Kõik toimub kiiresti ja automaatselt, sul ei ole vaja jännata nutitelefonirakendustega ega pilditöötlusprogrammide allalaadimisega.

Sõprade ja pereliikmete portreed kukuvad välja paremini kui kunagi varem tänu Beauty Effectile (WX300 ja TX30), mis retušeerib automaatselt fotosid, et eemaldada neilt nahavead, suurendada poolsuletud silmi ja valgendada hambaid.

Kõikidel mudelitel on Advanced Flash, mis tõstab kaamera tundlikkust, laiendades välgu ulatust nii, et kaugel asetsevad objektid paistavad heledamad. See sobib ideaalselt peo-, toa- ja videvikupiltide jaoks, mille puhul kaamera sisseehitatud välgust võib tegevuse tabamiseks väheks jääda.

 

Kõik uued Cyber-shot™-i mudelid sisaldavad ka™ Triluminos™ Colouri funktsiooni, mis garanteerib rikkaliku ja elava, ent ühtlasi äärmiselt loomuliku värvigamma fotode vaatamisel ühilduvas Triluminos™ Display toega BRAVIA teleris.


Cyber-shot™-i kaamerate jaoks on saadaval terve sari samas stiilis tarvikuid, sealhulgas kvaliteetsed kandekotid, spordi- ja veeümbrised, mälukaardid, varuakud ja laadijad. Kogu valiku leiad aadressilt http://www.sony.co.uk/hub/cyber-shot-digital-cameras/accessories

Peamised omadused

  Cyber-shot™ WX300 Cyber-shot™ TX30 Cyber-shot™ HX300
Objektiiv Sony G objektiiv Carl Zeissi

Vario-Tessar

Carl Zeissi

Vario-Sonnar T*

Optiline suum /

Clear Image’i suum

20x / 40x 5x / 10x 50x / 100x
Pildiandur / tõhusad megapikslid Exmor R™ CMOS 18,2 MP Exmor R™ CMOS 18,2 MP Exmor R™ CMOS 20,4 MP
Täis-HD film 1920 x 1080 50i 1920 x 1080 50i 1920 x 1080 50p
BIONZi protsessor Jah Jah Jah
LCD-ekraan Tüüp 3.0, 460 k punktiga ClearPhoto Tüüp 3.3, 1229 k punktiga OLED Tüüp 3.0, 921 k punktiga

XtraFine

Täiustatud

Superior Auto

Jah Jah Jah
Tõhustatud Optical SteadyShot Jah Jah Jah, teise objektiivi rühma nihkega
Täiustatud välk Jah Jah Jah
Beauty Effect Jah Jah Ei
WiFi Jah Ei Ei
TRILUMINOS Colour Jah Jah Jah