Sony tutvustab maailma esimest täiskaaderkaamerat α7 II

Sony-Alpha-7-IISony tutvustab maailma esimest täiskaaderkaamerat α7 II, millel on optiline viieteljeline pildistabilisaator

Sony tõi turule kaamera α7 II (ILCE-7M2), mis on vahetatavate objektiividega mudelite seeria α7 järgmine mudel ja maailma esimene kaamera, millel on spetsiaalselt täiskaader-pildisensori jaoks mõeldud optiline viieteljeline pildistabilisaator.

Kaamera pakub erakordset pildikvaliteeti kompaktses ja kerges korpuses ning jätkab α7seeria traditsioone. Sellesse seeriasse kuulub ka maailma kõige väiksem ja kergem vahetatava objektiiviga täiskaaderkaamera (α7R). 24,3-megapiksline 35 mm täiskaader Exmor® CMOS-sensor liigub piki viit telge. See aitab vähendada kaamera värisemise mõju ja pakub optilist pildistabilisatsiooni, mis on piltide puhul võrdväärne kuni 4,5 korda kiirema särituse korrektsiooniga. Nüüd saab kaamerat käes hoides jäädvustada teravaid pilte ja videoid ka niisugustes tingimustes, kus varem oli vaja statiivi. Kasutajad saavad igas olukorras täiskaadersensori ja mugavapildistabilisaatori abil jäädvustada ilusa viimistlusega pilte. Kaamerasisene pildistabilisaator võimaldab ka neil, kes kasutavad A-kinnitusega objektiive koos objektiivi adapteriga, teha teravamaid pilte.

Maailmaesimene täiskaaderkaamera optilise viieteljelise pildistabilisaatoriga

Tuvastab ja parandab piltide ning videote korral kaamera värisemist viiel teljel, kaasa arvatud värin kallutusel (liikumine piki- ja ristisuunas), mis tekib telefoto objektiivi kasutamisel, nihkeline värin (piki X- ja Y-telge), mis muutub suurenduse kasutamisel järjest märgatavamaks, ja pöörlev värin (pöördliikumine), mis mõjutab võtteid öösel või video jäädvustamisel.

Täiskaader-pildisensor aitab neid värinatüüpe kompenseerida. Piltide puhul on stabiliseerimine võrdväärne kuni 4,5 korda kiirema särituse korrektsiooniga.

Jälgige pildi stabiliseerimise tulemusi reaalajas vaate funktsiooniga

Jälgige õiget pilti reaalajas kaamera LCD-ekraanil või OLED-pildinäidikul.

Kiire ja täpne automaatne teravustamine kiire hübriidse automaatse teravustamise süsteemiga

Ekraani laiale alale on asetatud 117-punktine fokaalvälja faasi tabamise automaatse teravustamise sensor ja 25 kontrastituvastuse automaatse teravustamise punkti, mis kasutavad ära faasi tabamise automaatse teravustamise süsteemi suurepäraseid jälgimisvõimalusi. Nii saab selgelt jäädvustada liikuvaid objekte, mis võivad tavaliselt fookusest välja jääda.

30% kiirem automaatse teravustamise tundlikkus

Objekti asendi tuvastamiseks rakendatakse keerukamat algoritmi, mis võimaldab objektiivi kasutada optimaalsemalt. Automaatne teravustamine on väga tundlik mitmesugustes olukordades ja 30% kiirem kui varasematel mudelitel.

Liikumist ennustava täiustatud algoritmiga on jälgimise võimekus võrreldes varasemate mudelitega 1,5 korda suurem

Sony esialgset liikuvate kehade asukoha ennustamise algoritmi on täiustatud, mistõttu on objekti jälgimise ja selle järgmise liigutuse ennustamise võimekus 1,5 korda suurem.

Toetab suure bitikiirusega XAVC-S-salvestamist

Peale salvestamise vormingu AVCHD versioonis 2.0 täiskõrglahutusega (1920 × 1080) 60p (50p)/60i (50i)/24p salvestab kaamera vormingus XAVC-S, mis on tuletatud professionaalsest vormingust XAVC®. See võimaldab jäädvustada erakordse täiskõrglahutusliku videokvaliteediga suurel bitikiirusel 50 Mbit/s.

Kvaliteetne video salvestamine, mis sobib professionaalseks tööks

α7 II toetab ka gammafunktsiooni S-Log2, mis säilitab laia dünaamilise vahemiku, ja laia režiimi S-Gamut.

Kiire käivitamine  –  40% kiirem

Pärast kaamera sisselülitamist on see praeguste mudelitega võrreldes jäädvustamiseks valmis 40% kiiremini.

Wi-Fi- ja NFC-võimeline mobiiliseadmetega ühendamiseks; tugi teenusele PlayMemoriesCamera Apps, mis avab veelgi rohkem võimalusi.

α7 II jõuab Eestis müügile 2015. aasta jaanuaris.

4969186529 A7II_LifeStyle_wSAL70300G2_wMen_ExpApr2016_DSC3450- A7II_wSAL135F18Z_right-1200 sony_a7_ii_1 sony_a7_ii_3 sony_a7_ii_4