Uus Skype 2.6 Androidile

Valminud on uus Skype’i versioon, Skype 2.6 Androidile, mis võimaldab saata pilte või videoklippe oma sõpradele ja perele – olgu need siis jäädvustused olulistest hetkedest või äridokumendid. Uus funktsioon on tasuta ja töötab nii Wi-Fi kui 3G andmesidevõrgus*.

 

Lisaks fotode-videode ja muude failide edastamisele on Skype parandanud ka video kvaliteeti ja vähendanud voolunälga NVIDIA Tegra 2 kiibistikku kasutatavatel seadmetel á la Galaxy Tab 10.1, Motorola XOOM ja Acer Iconia Tablet. Mis omakorda tähendab, et suur ekraan ja hea videopilt käivad nüüd veel paremini kokku.

Testimise vallast: ametlikult videokõnesid toetavate seadmete hulka lisandusid HTC Amaze 4G, Motorola DROID 4 ja Motorola DROID RAZR. Põhimõtteliselt peaks aga mingigi kvaliteediga tasuta* videokõned olema võimalikud kõigile, kelle aparaadis vähemalt Android 2.2 (Froyo). Kui seade ei kuulu ametlikult toetatute hulka, annab rakendus videokõnede tegemise oskusest märku esimest korda Skype’i käivitades.

Skype Androidile oskab teha nii mõndagi: tasuta videokõned ja tekstvestlus, soodsa Skype’i tariifiga tavakõned mobiilidele või lauatelefonidele üle kogu maailma jne. Skype’l on seejuures eriti hea meel, et rakendusega, mis võimaldab saata pilte või videosid inimestele, keda kalliks võib pidada, just vahetult enne jõulupühi.

 

Laadi Skype 2.6 Androidile alla Android Marketist või kasuta allpool leiduvat QR koodi.

Kui tekib küsimusi või peaks tekkima soov uue versiooniga seonduvat arutada, külasta Skype’i Support Networki lehte või löö kaasa #SkypeTalks sessioonis Skype’i Androidi meeskonnaga – sessioon toimub sellel neljapäeval, 15. detsembril, kell 20.00 / 6PM GMT. Osalemiseks tuleb kasutada Twitteris #SkypeTalks silti ning @Skype või @SkypeAndroid aadressi. Kui Twitterit ei kasuta, pole ka hullu, #SkypeTalks toimub paralleelselt ka Skype Support Networkis.

* Vältimaks lisatasusid, soovitame kasutada piiramatu andmesidelimiidiga pakette.

Skype’i eestikeelne blogi:
http://blogs.skype.com/et/2011/12/skype_26_androidile_-_edasta_oma_puhademeeleolu_ka_foto_voi_videoklipina.html
Skype’i rahvusvaheline blogi:
http://blogs.skype.com/en/2011/12/skype_26_for_android_send_phot.html