Silicon Valley tehnoloogiaettevõtete nõustaja räägib Tartu ülikoolis ühinguõigusest

rhorning2_9906_7apr07ReedSmith LLP ettevõtlus– ja väärtpaberite ning tehnoloogia investeeringute grupi konsultant, mitmeid tehnoloogia ettevõtteid Silicon Valleys ja kogu maailmas nõustanud Richard Allan Horning peab 16. mail Tartu ülikooli õigusteaduskonnas IT-õiguse programmi külalisõppejõuna kolm avalikku loengut.

Loengud toimuvad Näituse 20-103. Kell 12.15 räägib ta USA/Delaware ühinguõiguse spetsiifikast teadmismahukate ettevõtete vaatenurgast ning võrdleb seda Euroopa Liidu ühinguõiguse põhiprintsiipidega. Kell 14.15 annab ta ülevaate väliskapitalitehingute baasdokumentatsioonist ja kell 16.15 intellektuaalse omandipõhiste ettevõte ülevõtmise võtmeküsimustest.

1970. aastast on Richard Horning esindanud mitmeid tehnoloogiaettevõtteid Silicon Valleys ja kogu maailmas. Tema klientide hulka kuuluvad nii klassikalised „garaaži põhised“ kui ka rahvusvahelised ettevõtted.

Ta nõustab kõrgtehnoloogilisi ettevõtteid riigisisestes ja rahvusvahelistes teemades kõikides arengufaasides, sh intellektuaalse omandi õiguste tagamisel, kaitsmisel ja litsentsimisel, rahvusvahelisel kasvul ja arenemisel, riskikapitalifondidest raha kaasamisel ning läbirääkimistel.

Ta on külastanud külalisõppejõuna paljusid ülikoole, nende hulgas University of Lausanne, Modena, UCLA, NYU, Columbia, Ecole Polytechnique Federale de Lausanne, University of San Francisco Graduate School of Management.

Loengud toimuvad aine „Intellektuaalsel omandil baseeruva ettevõtte elutsükli õiguslikud aspektid“ raames. Richard Allan Horning külastab Eestit Tartu ülikooli õigusteaduskonna IT-õiguse programmi kutsel.

5 thoughts on “Silicon Valley tehnoloogiaettevõtete nõustaja räägib Tartu ülikoolis ühinguõigusest”

Kommenteerimine on suletud.