„Security Day 2013“ pakub põnevat programmi

ScreenHunter_11 Oct. 10 11.47

Täna algab Tallinnas Swissotelis Santa Monica Networks´i aasta tähtsündmus – Security Day 2013. Tegemist on Eesti suurima IT-alase seminariga, mis sel korral kannab pealkirja „Andmekeskus ja turvalisus“. 

Seminari üks põnevamaid esinejaid on kindlasti biohäkker Teemu Arina, kes räägib Quantified Self -liikumisest. Tegemist on maailmas üha rohkem populaarsust koguva trendiga, milles kohtuvad inimene, tehnoloogia ja andmed. Nimelt jälgivad inimesed oma elu läbi erinevate tehnoloogiliste vidinate: jälgivad oma tuju, und, treeningut, toitumist jpm. Kogutud andmeid analüüsides saavad nad ennast muuta või mõjutada.

TTÜ dotsent Rain Ottis räägib sellest, kuidas hoida turvalisust ja privaatsust tasakaalus. Clarified Security OÜ juht Mehis Hakkaja püüab aga lihtsustatud ja visuaalsel moel juhte mõistma panna, mida tähendavad turvaaugud ettevõtte kontekstis ja mida just juhid sellest peaks järeldama. Erinevad ettekanded ja esitlused toimuvad lausa kolmes saalis korraga.

„Tänavune seminar on osutunud üle ootuste populaarseks,“ rääkis Santa Monica Networks´i tegevjuht Margus Vaino. „Kindlasti on oma roll siin mitmekülgsel ja huvitaval programmil, samas aga ka sellel, et turvalisuse teema on meie elus üha aktuaalsem,“ lisas ta.

Seminari demoalal on väljas Vidyo, Cisco Meraki, Niksun ja InfoGuard. Vidyo tutvustab ka oma uut verisooni Vidyo konverentsilahendusest. Liskas teevad põhjaliku ülevaate oma toodetest ja lahendustest HP, Cisco Meraki, Check Point, Juniper, F5, NetApp, Clarified Security, Transmode, Niksun, Thales ja InfoGuard ja muidugi Santa Monica Networks AS spetsialistid.

Security Say 2013 täpne ajakava: securityday.smn.ee