Security Day 2012 toob lavale põnevate ettekannetega Mehis Hakkaja ja Guido Viigi

Jäänud on vähem kui kolm nädalat selle aastase SECURITY DAY 2012 seminarini, kus sul on võimalik kuulda ja õppida seda, kuidas maailma juhtivaimad ettevõtted rakendavad BRING YOUR OWN DEVICE ehk BYOD kontseptsiooni.

Üllatusesinejana tuleb meile rääkima endine tööstusjuht ja finantsist, praegune strateeg ja tuleviku uurija Guido Viik  teemal  „Tulevikust: töökoht ja vidinad“ ehk töökohtade ja seal vajatava riistvara (ja nende omavaheliste seoste) võimalikest tuleviku-arengutest.

Nagu eelmisel aastal, siis ka sel korral astub meie ette Clarified Security OÜ juht ja asutaja Mehis Hakkaja, kes räägib sellest kuidas teie ettevõte ära häkitakse ja oma turvatestimise kogemusest.
Hiljutised küberturbe trendid näitavad, et küsimus ei ole selles, kas või millal sind täna häkitakse, vaid selles kui valmis sa oled märkama ja reageerima faktile, et teie ettevõttesse on sisse häkitud. Mehis näitab kohapeal ka mõnede värskemate turvaaukude ärakasutamist.

Cisco, Juniperi, Paloalto, Checkpoint, F5, Clarified Security ja  NettAppi esindajad toovad meieni uuendused toodete ja lahenduste vallas ning õhtul ootame kõiki osalejaid kella 18:00-ks restorani Bollywood (Pikk tn 31), kus saame omavahel päeva jooksul kuuldut ja kogetut arutada ning vabas õhkkonnas vestelda.

Nii seminaril kui ka õhtusöögil osalejaid palume eelnevalt registreerida aadressil seminarid@smn.ee või läbi meie kodulehe registreerides märkida Kommentaaride alla märksõnaks õhtusöök.

Seminar toimub 25. oktoobril kell 09:00-17:00 Tallink Spa & Converence Hotellis.

Security Day 2012
Toimumise aeg:
25. oktoober 2012
9:00 – 17:00
Toimumise koht:
Tallink Spa & Converence Hotel
Sadama 11a, Tallinn