Samsung tutvustas messil ISE 2013 äriekraanide tulevikku

ME65B_515-0

Digitaalmeedia ja digitaalse ühendtehnoloogia tootja Samsung Electronics Co., Ltd avalikustas oma täieliku uuenduslike infoekraanide sarja, kuhu kuulub ka 95-tolline LED-ekraan.

Pakkudes tööstusharule pilguheitu äriekraanide tulevikku, on Samsungi uusimad infoekraanid 29.–31. jaanuaril väljas Hollandis Amsterdamis Euroopa suurima äriekraanide messi ISE 1. hallis.

Samsungi 2013. aasta infoekraanid on ettevõtetele kulutõhusaks lahenduseks. Need tuginevad äsja välja töötatud platvormile Samsung Smart Signage, mille võimsuse annab süsteemikiibi (SoC) tüüpi pooljuht. Tarkvaratootjatest partnerid saavad esimest korda võimaluse töötada välja rakendusi, mida on Samsungi tarkvaraarenduskomplekti (SDK) abil mitmesuguste teenusekeskkondade jaoks optimeeritud.

„Oleme kindlad, et meie uuenduslikud riist- ja tarkvaralahendused ärikliendile mõeldud ekraanide vallas aitavad Samsungil hoida 2013. aastal viiendat aastat järjest suurekraanide (LFD) turu liidrikohta,” ütles Jeonghwan Kim, ettevõtte Samsung Electronics äriüksuse vanemasepresident. „Samsungi ekraanilahenduste juhtimine on lihtsam kui kunagi varem. Kasutajad saavad esitada sisu, vajamata eraldi mängijat. Ja tänu tööstusharu esimese tarkvaraarenduskomplekti juurutamisele loome tugeva partnerluse üleilmsete infoekraani tarkvara tootvate ettevõtetega.”

Laiahaardeline kulutõhus lahendus ettevõtetele

Samsung Smart Signage Platform annab kasutaja käsutusse lihtsa hõlpsalt kasutatava liidese ning kõrvaldab keeruka seadistamis- ja paigaldusprotsessi.

Samsung Smart Signage Platform, mida iseloomustavad kahetuumaline protsessor, täiskoodekiga videoprotsessor ja kasutaja valikul kas 4 GB või 8 GB salvestusruumi, hõlmab suure jõudlusega sisseehitatud meediumimängijat. See võimaldab kasutajal taasesitada sisu, vajamata eraldi arvutit või digiboksi. Kõrvaldades välisseadmete vajaduse, tagab Samsung Smart Signature Platform selge ja lihtsa paigaldamise ning kasutamise. See säästab nii raha kui ka aega.

Samsungi uutel infoekraanidel on isehäälestusfunktsioon, mis lisaks mitmesuguste video- ja helivormingute toetusele (sealhulgas WMV, MP4, H.264 ja muud) võimaldab sisu laadida ning kasutajal juhtida seadet USB-liidese kaudu. Lisamugavuse tagamiseks saavad kasutajad Samsungi tarkvara MagicInfo Premium S abil kaughallata sisu ja seadmeid võrgus või kaugjuhtimispuldiga.

Samsung edendab koostööd kuvatarkvara tootvate partneritega

Samsungi uus infoekraani tarkvara jaoks ette nähtud tarkvaraarenduskomplekt, mis on esimene äriekraanide turule loodud SDK, võimaldab tarkvaratootjatest partneritel töötada välja kohandatud infoekraani rakendusi, mis sobivad mitmesugustele äri- ja kasutajakeskkondadele.

Messil ISE avalikkuse ette toodavad Samsungi infoekraanide sarjad MEC, UEC, UDC ja PEC on järgmised:

  • Õhukeste keskkonnasäästlike LED-suurekraanide sari MEC, mis vähendavad ettevõtete kulutusi ning on ideaalsed kaubanduslike, ühiskondlike, ettevõtte ja teavitusotstarbeliste infoekraanilahenduste jaoks, mis nõuavad selget pilti koos täpse värviesitusega.

 

  • Videoseina lahenduste jaoks ette nähtud sarja UEC mudelitel on kitsas raam, mis hoiab vaataja tähelepanu pildil, mitte kuvaril, tehes ettevõtte sõnumi nähtavaks väga mitmesugustes keskkondades, näiteks jaemüügikauplustes, ettevõtte kontorites, hotellides ja restoranides.

 

  • Videoseina ekraanide kvaliteetsarja UDC mudeleid iseloomustab üliõhuke raam, 700-nitine heledus, 8 GB mälu, eesrindlik värvihaldus ACM (Advanced Color Management) ja lihtsa paigalduse komplekt. Tulemuseks on kulutõhus lahendus, mida saab kasutada lennujaamades, restoranides ja ööpäev läbi avatud äriettevõtetes.

 

  • Sarja PEC mudelid on üliõhukesed ja kerged. Tänu nendele saavad kasutajad sisselülitatud videoseintel alati ulatusliku täiustatud visuaalse kogemuse, näiteks lennujaamades, restoranides ja ööpäev läbi avatud jaekauplustes.

 

Peale mitmikpuutega tahvelekraani SUR40 pannakse Samsungi boksis välja ka Samsungi läbipaistev ekraan (NL22B) – CES 2013 innovatsiooniauhinna võitja.

01-Samsung-SUR40-for-Microsoft-SurfacePSC0411_WN_032