Samsung toob turule GALAXY Xcover 2

samsung-waterproof-galaxy-xcover-2-waterproof-0

Samsung esitles nutitelefoni Samsung Xcover 2, mis sobib suurepäraselt aktiivsetele avastajatele, kes naudivad vabas õhus olemist ja vajavad vastupidavat mobiilseadet, millel oleksid põhilised nutitelefonide võimalused.

  • GALAXY Xcover 2 on loodud taluma ka kõige karmimaid väliskeskkonna tingimusi, olgu siis töötades või mängides. Loodusjõudude eest kaitstud seade on tolmu- ja liivakindel. See jääb kuni 30 minuti jooksul ühe meetri sügavusel veekindlaks (IP67 sertifikaadiga). Nüüd saate teha veealuseid fotosid otsese kaameraklahviga ja hoida seadet rihmahoidiku abil kindlalt enda juures, muretsemata telefoni mahapillamise pärast, sest akukatte lukk tagab lisakaitse.
  • Varem alla laaditud Google Mapsi andmed, täiustatud GPS + GLONASS, mis lühendab satelliidi signaali tuvastamise aega kuni 20% ja võimaldab jälgida teie asukohta suurema täpsusega, kaamera juures olev LED-välk, mida saab kasutada ka taskulambina, ning aku suur mahtuvus 570 tundi (1700 mAh) muudavad GALAXY Xcover 2 parimaks nutitelefoniks välistingimustes kasutamisel.
  • Samuti aitab treeningrakendus Cardio Trainer Pro teil oma treeningu eesmärke saavutada, koostades kasutajale kohandatud treeningprogrammi, jälgides teie edusamme ning registreerides teekonna ja kiiruse.
  • Iga päev kasutades saate nautida Samsungi nutitelefoni suurepäraseid tööomadusi tugevas GALAXY Xcover 2 kestas. Ergas 4,0″ (100,8 mm) WVGA ekraan tagab laia ja selge pildiga vaatamiselamuse, 5-megapikslise kaamera ja VGA eesmise kaameraga saate jäädvustada väärtuslikke hetki suure eraldusvõimega ning Bluetooth® v 4.0 pakub paremat ühendust, mis tarbib vähem energiat ja võimaldab tuvastada seadmeid 50 meetri kauguselt. GALAXY Xcover 2 käitab muljetavaldav 1 GHz kahetuumaline protsessor, mis tagab suure töökiiruse sujuvaks multitegumtööks, veebilehtede kiiremaks laadimiseks ja pehmemateks kasutajaliidese üleminekuteks.
  • Samsung GALAXY Xcover 2 operatsioonisüsteemiks on Android™ 4.1 (Jelly Bean), mis võimaldab kiiremaid ja sujuvamaid ekraani üleminekuid ning millel on täiustatud kasutajaliides uue ja hõlpsamini kasutatava teatepaneeliga. Samsungi esmaklassilise Android™-i telefonina on seadmel mitu uuenduslikku funktsiooni ja teenust, mis suurendavad selle jõudlust ja parandavad üldist kasutuskogemust. Loomupärane funktsioon Motion UI saab aru teie liigutustest ja võimaldab raputamisega värskendamist või ümberpööramisega vaigistamist, andmeid saab sünkroonida, varundada ja taastada funktsiooniga S-Cloud, tänu S Voice’ile saavad kasutajad juhtida telefoni häälega ja vaadata nädala ilmaennustust, leida otsitava kontakti numbrit või isegi teha pilte rääkides, Best Shot aitab leida fotode seeriast parima võtte ning Smart Stay teeb kindlaks, kas kasutaja vaatab ekraani, ning tuhmistab ekraani vastavalt. Samuti saavad kasutajad nautida kõiki Samsungi Hubide, sh Readers Hubi, Video Hubi, Game Hubi ja Music Hubi uusimate versioonide eeliseid.

 

Toode hakkab maksma 299 eurot ja on Eestis saadaval alates selle aasta märtsist.

 

Lisateavet Samsung GALAXY Xcover 2 kohta saate veebilehelt www.samsungmobilepress.com.

 

Samsung GALAXY Xcover 2 tehnilised andmed

Võrk

 HSPA 14.4/5.76 900/2100 EDGE/GPRS 850/900/1800/1900

Protsessor

 1 GHz kahetuumaline protsessor

Ekraan

 100,8 mm (4,0″) WVGA (480 × 800) TFT

Operatsioonisüsteem

 Android 4.1 (Jelly Bean)

Kaamera

 Peamine (tahasuunatud): 5-megapiksline automaatfookuse ja LED-välguga                kaameraTeine (ettesuunatud): VGA-kaamera

Otsene kaameraklahv

Video

H.264, MPEG-4, H.263, VC-1, Divx/Xvid, Sorenson Spark, WMV7, WMV8Salvestus/esitus: 720p

Audio

 MP3, OGG, AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB, WMA, FLAC, WAV, MID, IMY, AC3SoundAlive’iga muusikamängija

3,5 mm kõrvaklapipistik

Sisufunktsioonid ja -teenused

Samsung Apps
Samsung Kies / Samsung Kies Air
Samsung TouchWiz
Samsung Hub- Game Hub

– Readers Hub* / Music Hub* / Video Hub*

Samsungi mobiilsideteenus ChatON
Samsungi AllShare Play
Motion UI, Smart Stay, Best Shot, S Voice, S Cloud, Cardio Trainer Pro*
Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude
Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies
Google Plus, YouTube, Google Talk,
Google Places, Google Navigation, Google Downloads

Vastupidavust suurendavad omadused

IP67 sertifikaadiga
Akukate, rihmahoidik

GPS

 A-GPSGlonass

Ühenduvus

Bluetooth® v 4.0USB 2.0

Wi-Fi 802.11 b/g/n

Wi-Fi Direct

Andur

Kiirendusmõõtur, digitaalne kompass, lähedusandur

Mälu

4 GB kasutajamälu + 1 GB (RAM)MicroSD (kuni 32 GB)

Mõõtmed

130,5 × 67,7 × 12 mm; 148,5 g

Aku

Standardne liitium-ioonaku, 1700 mAh