Samsung avalikustas GALAXY S III mini

Samsung avalikustas GALAXY S III mini – nutitelefonide lipulaeva GALAXY S III kompaktse versiooni. Elegantses ja kompaktses neljatollise ekraaniga nutitelefonis GALAXY S III mini on ühendatud suur jõudlus, lihtne kasutatavus ning GALAXY S III loodusest inspireeritud disain. Galaxy S III mini jõuab Eesti poelettidele novembri lõpus, orienteeruva hinnaga 400 eurot.

“Eesti tarbijad on Galaxy S III väga hästi vastu võtnud,” kommenteeris Samsung Electronics Baltics esindaja Erik Ellam. “Esimeste kuude jooksul müüdi Galaxy S III kolm korda enam kui tema eelkäijat, Galaxy S II’te. Galaxy S III on senini Balti riikides enimmüüdud nutitelefonide esikolmikus, mis annab põhjust loota, et uus kompaktne Galaxy S III mini osutub samuti populaarseks valikuks. Eriti nende seas, kes eelistavad kompaktsemat nutitelefoni,” lisas Ellam.

Nutitelefonil GALAXY S III mini on maailma populaarseima nutitelefonide operatsioonisüsteemi Android™ uusim versioon 4.1 (Jelly Bean), millel on väga hea graafika ning sujuvad ekraaniüleminekud ja otsingufunktsiooni Google Search™ teenus Google Now™.Stiilsel ja kompaktsel nutitelefonil GALAXY S III mini on GALAXY S III uuenduslik disain ja lihtne elegants. Telefoni minimalistlikult kaarjas korpus mõjub loomulikult ning loodusest on inspireeritud ka telefoni avakuva, taustpildid ja helinad. Neljatollisel Super AMOLEDi ekraanil saab vaadata multimeedium- ja veebisisu selgelt ja erksate värvidega. Kompaktsuse tõttu on telefoni mugav käes hoida ja ühe käega kasutada.Seadmel GALAXY S III mini on palju intelligentset tehnoloogiat, mis teeb telefoni kasutamise loomulikuks ja lihtsaks. Samsungi tipptasemel kõnetuvastustarkvaraga S Voice võimaldab telefoni lihtsate kohandatud häälkäskudega lukust avada, lemmiklugusid esitada, helitugevust suurendada või vähendada, kalendrisse märkmeid teha või käivitada kaamera ja pildistada.GALAXY S III mini mõistab kasutaja viipeid, mis lihtsustab telefoni kasutamist veelgi: kaamera funktsioon Smart Stay jälgib teie silmi ja hoiab ekraani valgustatuna seni, kuni te seda vaatate. Sõbra saadetud tekstisõnumit lugedes saab funktsiooniga Direct Call automaatselt talle helistada, tõstes lihtsalt telefoni kõrva juurde. Funktsioon Smart Alert teatab kasutajale vastamata kõnedest või sõnumitest kohe, kui telefoni kätte võetakse.GALAXY S III mini abil on ka sisu jagamine lihtne ja kiire: funktsiooniga S Beam saab 10 MB muusikafaili vaid sekunditega jagada ka ilma Wi-Fi või võrgusignaalita, koputades telefoni vastu teist S Beamiga seadet (nende hulgas on GALAXY S III või GALAXY Note II). Funktsiooniga Buddy photo share saab fotosid kõigi pildil olevate sõpradega lihtsalt ja hetkega otse kaamerast või fotogaleriist jagada.

GALAXY S III mini tehnilised andmed:
Võrk:  HSPA 14.4/5.76 900/1900/2100
EDGE/GPRS 850/900/1800/1900
Ekraan: 4,0” WVGA Super AMOLED
Kiibistik: Kahetuumaline 1 GHz protsessor
Operatsioonisüsteem: Android™ 4.1 (Jelly Bean)
Kaamera: 5MP AF + LED Flash / VGA Front
Video: H.264, MPEG-4, H.263, VC-1,
SorensonSpark, WMV7, WMV8
Salvestamine/esitamine: 720p
Heli: MP3, AMR-NB, AAC/AAC+/eAAC+,
WMA, OGG (Vorbis), FLAC
Lisafunktsioonid:
Game/Video/ Readers/Music Hub
Kies, KiesAir
FM Radio (RDS)
TouchWiz
Googlei™-i mobiiliteenused
Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude
Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies
Google Plus, YouTube, Google Talk,
Google Places, Google Navigation, Google Downloads
Ühenduvus:
WiFi a/b/g/n, WiFi HT40
GPS/GLONASS
NFC
Bluetooth® 4.0 (LE)
Andurid:
Akseleromeeter, digitaalne kompass, lähedusandur, güroskoopandur
Mälu:
8 GB ROM + kuni 32 GB microSD
Mõõtmed:
121,55 × 63 × 9,85 mm; 111,5 g
Aku:
1500 mAh