Renault’ elektriautod suundusid virtuaalmaailma

Renault’ ja Electronic Arts Inc. sõlmisid koostöölepingu, mis võimaldab The SimsTM 3 mängijatel alla laadida peatselt turule saabuvaid Renault’ elektrisõidukeid. Maailma üks edukamaid arvutimänge The SimsTM 3 pakub sellest kevadest oma mängijatele võimalust tutvuda elektrisõiduki eelistega ka virtuaalmaailmas. 1. aprillini 2012 tasuta alla laetav elektrisõidukite pakett (Electric Vehicle Pack) sisaldab suurel hulgal keskkonnahoidlikke seadmeid, mille hulka lisaks Renault’ Twizy Z.E. Concept ideesõidukile kuuluvad veel päikesepaneelid ja tuulik.

Elektrisõidukite paketi kasutamine on positiivne ka mängija virtuaalperekonnale, sest vähendab tunduvalt iganädalast kommunaalarvet. Renault’ sõiduki allalaadimiseks on tarvis The Sims 3 uusimat versiooni, EA veebikontot ning mängu registreerimist interneti kaudu The Sims 3 komplektis oleva koodiga.

Renault grupi üleilmse turunduse valdkonna vanemasepresident Stephen Normani sõnul mõjuvad  elektrisõidukid eriti ahvatlevalt nooremale põlvkonnale, kelle sotsiaalne tunnetus on suurem ja kes on varmad uusi tehnoloogiaid kasutusele võtma. “Just noored moodustavad The Sims 3 kogukonna põhiosa – see pakub suurepärast võimalust tugevdada kaubamärki juba enne Renault’ elektrisõidukite seeria turule toomist,” lisas Norman.

EA üleilmse meediamüügi valdkonna vanemasepresidendi Elizabeth Harzi sõnul pakub selline partnerlussuhe nii Renault’le kui ka tarbijatele tänapäeva meediamaastikul ainulaadseid eeliseid. „Miljonid The Sims 3 mängijad saavad alla laadida Renault’ ideeautosid ning viia ennast kurssi keskkonnasäästlike mudelitega. Samal ajal rikastab see ka nende mängukogemust,” sõnas Harz.

„Meil on väga hea meel teha Renault’ga elektrisõidukite alal koostööd ja pakkuda The Sims 3 mängijatele võimalust neid alla laadida,” lausus The Sims’i üleilmse kaubamärgi arendamise valdkonna asepresidendi Steve Seabolt. Tema kinnitusel suhtuvad mängijad reaalse maailma kaubamärkide mängu lülitamisse entusiastlikult.