Panasonic pärjati prestiižsete TIPA auhindadega

Panasonic võitis kaks TIPA ehk Technical Image Press Association auhinda – tunnustuse osaliseks said hübriidkaamera LUMIX DMC-GX1 ja LUMIX G X Vario PZ 14-42mm lääts.

„Meil on väga hea meel saada selle au osaliseks ning saada taas tunnustatud rahvusvaheliste ajakirjanike poolt, kes on TIPA auhindade jagamisel kohtunikeks. Me anname jätkuvalt endast parima, et meie digitaalse pilditehnika tooted pakuksid kasutajatele parimat kogemust. Meie LUMIX  tooted on elegantselt disainitud, intuitiivsed ja täiustatud tipptehnoloogiaga. Meil on hea meel näha, et meie pingutused saavad pärjatud selliste mainekate auhindadega,“ ütles Panasonic Euroopa tegevdirektor Laurent Abadie.

 

LUMIX DMC-GX1

Kui sel aastal võitis auhinna (Best Advanced Compact System Camera) LUMIX GX1, siis eelmisel aastal pälvis LUMIX GH2 auhinna Best Compact System Camera Expert kategoorias. TIPA hindamismeeskonna kõneisik ütles LUMIX GX1 auhinda kommenteerides: “TIPA liikmetele avaldas kõige enam muljet GX1 kaamera ehitus ning selle Light Speed AF ja Precise Contrast AF süsteemid ja pildistamisvõimsus 4.2 fps (pilti sekundis).“

LUMIX G X Vario PZ 14-42mm

Tipptehnoloogiaga LUMIX G X Vario PZ 14-42mm, mis on Panasonicu vahetatav lääts LUMIX G Micro süsteemi jaoks, pälvis TIPA auhinna parima läätse (Best Compact System Camera Expert Lens) kategoorias.