Altex Marketing saab uued omanikud

Robin Gurney, altex marketing. Best Internet 2009  pilt.delfi.ee
Robin Gurney, altex marketing. Best Internet 2009 pilt.delfi.ee

Altex Marketing juhatuse liikmed Andri Viiand ja Tõnis Hinnosaar said täna Altex Marketing OÜ enamusosanikeks ostes kaasasutajatelt Robin Gurney’lt ja Birgit Naur ‘ilt 99,9% nende osalusest ettevõttes.

„Viimased seitse aastat on olnud suurepärased. Olen eriti uhke selle üle, et Altex on olnud internetiturunduses innovaator ning ettevõte on igal aastal kasvades olnud kasumlik. Ma olen alati imetlenud Andri ja Tõnise kirge interneti kõikide võimalustega kursis olla ja pühendumust klientidele parimaid lahendusi pakkuda. Olen kindel, et ettevõtte areng jätkub tõusvas joones,” ütles ettevõtte senine omanik Robin Gurney.

„Täname Robinit ja Birgitit tehtud töö eest – ettevõte on nende käe all olnud edukas ja see annab meile jätkamiseks hea platvormi,” ütles Andri Viiand. „Mulle ja Andrile on see fantastiline võimalus ettevõtte arengule uus hoog sisse anda. Meil on ühine nägemus ettevõtte tulevikust ja arenguperspektiividest, mida soovime oma klientide, koostööpartnerite ja töötajate huvides ellu viia” lisas Tõnis Hinnosaar.

Andri Viiand on olnud Altexis 2009. aastast ja ettevõtte tegevjuht alates 2011. aasta algusest, tema mitmekülgsetest kogemused e-kanalite ja projektijuhtimise valdkonnast tulenevad 4 aastasest töötamisest veebijuhina Eesti suurimas ettevõttes Eesti Energias, kus ta oli vastutav veebitiimi igapäevase juhtimise ja arendamise eest.

Tõnis Hinnosaar on olnud üheks Altexi võtmeisikuks aastast 2006 ja ta juhib Euroopa partnerturunduse võrgustikku Pay4results.eu .

Juunikuuks annavad Birgit Naur ja Robin Gurney oma senised tööd uutele omanikele üle ja keskenduvad edaspidi lasteraamatu kirjutamisele, reisimisele ning pühendavad rohkem aega oma lastele Miabelile ja Josepile. Robin Gurney ja Birgit Naur jätkavad ettevõtte juures vajadusel eriprojektide konsultantidena.

Altex Marketing OÜ on Balti regiooni juhtivaid internetiturunduse ettevõtteid, kes teeb organisatsioonidega pikaajalist koostööd, et aidata neil oma eesmärkide saavutamiseks kasutada õigeid interneti võimalusi. 2011. aastal oli ettevõtte käive 527 tuhat eurot ja seal töötas 12 eksperti (altexori).
Pay4results.eu on uudne internetireklaami võrgustik Euroopas, mis keskendub klikipõhistele ja tulemuspõhistele kampaaniatele, mis toovad tulu nii reklaamijatele kui ka partneritele. Pay4results võrgustikul on kliente 15 riigist.