Õpilasfirma EasyClip läheb maailma vallutama

1624976_802898213058199_1539707739_o
Tallinna 21. Kooli õpilasfirma EasyClip on üks viiest Eesti meeskonnast, kes sõidab aprillis JA-YE Europe nimelisele rahvusvahelisele õpilasfirmade laadale Iisraelis. Eesmärk on tutvustada ja müüa oma toodet – lihtsat kõrvaklappide juhtmete kinnitajat.

Mugavus peitub pisiasjades

EasyClip on suunanud oma esimese toote kõigile, kes kuulavad aktiivselt muusikat – see imelihtne vidin hoolitseb selle eest, et kõrvaklappide juhtmed kotis või taskus puntrasse ei läheks. Toode on valmistatud õpilasfirma liikmete enda poolt käsitsi ja ehtsast nahast. Õpilasfirma on toodet tutvustanud ja müünud peaaegu kolm kuud ja selle vastu on olnud suur huvi.

toode_6 esileht_2

“EasyClip teeb toodet, mis muudab tarbija elu kergemaks,” ütles EasyClip’i juhendaja ning ühtlasi Junior Achievement Eesti tegevdirektor Epp Vodja. ”Tüdrukud on väga head müüjad ja taibanud ilma igasuguse eriettevalmistuseta, et parim info toote arendamiseks saadakse klienti kuulates. Nad on oma toodet arendanud õpilasfirma algusest saadik, meeskond töötab koos ülihästi ja selliste õpilasfirmadega tööd teha on juhendajal vaid lust ja rõõm,” lisas Vodja.

Siiani on läinud EasyClipil edukalt. Rapla õpilasfirmade laadal saadi kõige mobiilsema ja parima müügistrateegiaga toote auhind ning 8. veebruaril toimunud Eesti Õpilasfirmade laadal premeeriti noori parima toote ning laada peaauhinna, suurima käibega õpilasfirma, tiitliga. Firma käive laadal oli viimaste aastate suurim.

Õpilasfirma koosneb viiest aktiivsest 11. klassi noorest neiust, kelle sooviks on saada uusi kogemusi ja panna end proovile ärimaailmas. Viimase poole aasta jooksul on EasyClipi meeskonda aidanud ning toetanud mitmed eraisikud, haridusasutused ja suurettevõtted kellelt on saadud eelkõige head nõu ning abi teenustes. Suured toetajad on olnud Overall Eesti, Eesti Kunstiakadeemia, Getter Kuusmaa ja Martin Kaaseni.