Nokia, Imperia Online, Mail.ru Group, esindajad esinevad Tallinnas konverentsil

ban4_slog

31. jaanuarist kuni 1. veebruarini toimub Radisson Blu Hotel Tallinnas konverents, mis on pühendatud mängude tööstusele. Osalejate hulgas on maailma juhtivad selles valdkonnas töötavad spetsialistid: Nokia, Mail.ru, Unity, GameFounders, Imperia Online ja teised. Konverents algab kell 10.00.

Kahe päeva jooksul arutatakse küsimusi, mis on seotud mängude väljatöötamise, mobiilirakenduste, hasartmängudega ja mängudega sotsiaalvõrgustikes. Üks konverentsi eesmärke on luua regulaarne ideede, projektide ja teabevahetus mängude tööstuse valdkonnas Põhja- ja Ida-Euroopa vahel.

Nagu ütles IGExpo projekti juht Dmitri Dolgi, on see konverents esimene samm, ühendamaks antud valdkonna spetsialiste Eesti territooriumil. «Mängude tööstus areneb tormiliselt ja eelseisva konverentsi raames võib esmaallikast teada saada selle äri viimastest ideedest, tendentsidest, suundumustest. Peale selle on palju kasulikku teavet finantstoetuste võimalusest oma ideede realiseerimiseks. Seepärast ootame konverentsile mitte üksnes neid, kes juba töötavad mängude tööstuses, vaid ka neid, kellel on perspektiivseid ideid. Meie konverents on mõeldud muuhulgas olema ka otsekui platvorm, kus võib leida äripartnereid,» teatas Dmitri Dolgi.

Konverentsist, mida planeeritakse edaspidi läbi viia igal aastal, võtavad peale mängude tööstuses töötavate ettevõtete esindajate osa riskikapitali fondide, maksesüsteemide, väljaandjate esindajad Saksamaalt, Suurbritanniast, Soomest, Venemaalt, Itaaliast, Portugalist, Bulgaariast, Lätist, Leedust ja Eestist.

Konverentsi korraldamist toetavad Euroopa mänguloojate assotsiatsioon EGDF, NOKIA, GameFounders, Boa Compra, Crowe Horwath. Täpsemat teavet konverentsi, selle osalejate, konverentsikava kohta leiab veebiaadressilt www.igexpo.eu