Fujitsu ETERNUS DX salvestussüsteem püstitas maailmarekordi

 

Fujitsu ETERNUS DX8700 S2 andmehoidla saavutas SPC Benchmark 2 testis kõigi aegade kõrgeimad tulemused nii töötlemise tootlikkuse kui suure võimsusega süsteemide hinna-kvaliteedi suhte osas.

Tööstusharudele, mis nõuavad optimaalset teenusetaset dünaamilistes ning kiiresti muutuvates keskkondades, kus on sageli kasutuses mitmed keerukad avatud süsteemid ja virtualiseeritud taristud, pakub maailmarekordi püstitanud Fujitsu ETERNUS DX8700 S2 selleks vajalikku kiirust, kõrgetasemelist jõudlust ning lisaväärtusena võimalust hoida algsed investeeringud minimaalsel tasemel.
Värske rekord on hiljutisim näide ETERNUS DX jätkuvast edust oma klassi parimate hulgas SPC tulemuste saavutamisel. Kokkuvõttes annavad need tulemused suuremahulisi projekte (sh finantstöötlemist, andmebaasipäringuid või serveri ja töölaua virtualiseerimist) nõudvatele ettevõtetele kindlustunde, et Fujitsu ETERNUS salvestussüsteemid ületavad nende nõudlikemadki vajadused.
The Storage Performance Council (SPC) on mittetulunduslik instituut, mis hindab andmeladustamise süsteemide jõudlust ning mille töös osalevad kõik suuremad tootjad. SPC-2 testi täpsed tulemused leiab veebilehelt:

http://www.storageperformance.org/results/benchmark_results_spc2#b00063