NIKON UUDIS! Kaamera, millega saab helistada!

Täna on ajalooliselt tähtis moment fotograafias. Nikon tutvustab kaamerat, mis töötab Android 2.3 platvormil. Mida see tähendab?
Nüüdsest on võimalik laadida Google Play poest oma Nikon COOLPIX S800c kaamerasse rakendusi. Näiteks Youtube, Spotify, Angry birds, Instagram, Retrocamera, SVT play, Facebook, Temple run, Twitter, Viaplay, Skype ja paljud teised töötavad nüüdsest ka Teie Nikon COOLPIX S800c kaameras. Skype rakenduse abil on võimalik helistada ja pidada konverentskõnesid. Uue Nikon COOLPIX S800c kaamera abil saab kiiresti laadida fotosid Facebooki sõpradele jagamiseks juba otse sündmuskohalt. Olge esimene ja saage rohkem “meeldib” tunnustust!

Loe lisaks: http://www.nikon.co.ee/et_EE/product/digital-cameras/coolpix/style/coolpix-s800c
COOLPIX S01 on väiksem, kui krediitkaart. Sa pead seda kaamerat nägema! See kaamera ei ole mitte ainult ülistiilne moeaksessuaar, vaid ka miniatuurne foto- ja videoekspert.
http://www.nikon.co.ee/et_EE/product/digital-cameras/coolpix/style/coolpix-s01

COOLPIX P7100 on kaasaskantav geenius. Ere NIKKORi objektiiv on tõeliselt ilus klaasist meistriteos. Sellel on lai 28-200 mm fookuskaugus ja kiire f/2,0-4,0 ava, mis koos ülitundliku CMOS-anduriga jäädvustab selgeid ja detailseid pilte igas valguses.
http://www.nikon.co.ee/et_EE/product/digital-cameras/coolpix/performance/coolpix-p7700

COOLPIX S6400 on ilus õhuke kaamera, mille saab tasku libistada, kui lähed sõpradega peole või kotti panna, kui reisid maailmas ringi.
http://www.nikon.co.ee/et_EE/product/digital-cameras/coolpix/style/coolpix-s6400