Nädalaks puhkama või matkama? Pole probleemi IGeek tuleb appi.

Tihti, kui me oleme reisil või lihtsalt puhkamas tekivad meil alati probleemid  erinevate seadmete tühjade akudega. Nüüd on selleks olemas lahendus, pisikene peopesasse mahtuv aku on võimeline sinu IPadi ja telefoni töös hoidma kuni nädal aega. Seega metsas olek ei ole enam see mis ta oli varem ja õhtused meeleolukad lõkkeõhtud hea muusika/filmide taustal ei ole enam probleemiks. Igatahes tegemist on igale vidinasõbrale vajaliku boxiga, eriti arvestades kõiki USB seadmeid mida sellega toita saaks.

Usas Occupy Wall street liikumine kasutas sarnaseid akusid telefonide akude ja videovalguse toitmiseks, et hoida üleval video otseülekannet. Tipphetkedel jälgis videoülekannet üle paari miljoni inimese. Samuti töötasid akude pealt pargis kasutatud wifi seadmed läbi mille jagati inimestele tasuta internetti. Seega jõuluvana, kui kotis on veel ruumi siis sa peaksid teadma mida sinna veel sisse visata.

iGeek External Battery Pack abil saad sa laadida kõiki seadmeid mida saab laadida läbi USB pordi, nende seas ka: Android, Blackberry, Samsung, Nintendo DS, Sony PSP, iPad, iPod ja teised. Aku mahtuvuseks on 9900 maH andes välja tavapärase 5V (1amp (5W) või 2amp (10W). Väljundiks on tal 2 USB porti ja kaasa tulevad üldlevinud adapterid.

Seadme saab soetada siit ainult $61.99 eest:
http://www.thinkgeek.com/gadgets/travelpower/eb7b/