-
Jõhvi haigla integreerib koostöös Vaata Maailmaga tegevusteraapiatesse robootika - 13. august 2018
-
FW: Sony tõi turule 4K HDR-telerite MASTER-seeria, kuhu kuuluvad AF9 OLED ja ZF9 LCD on koduse pildikvaliteedi tippsaavutus - 8. august 2018
-
FW: Skype toetab tudengite magistriõpinguid 8000 euroga - 8. august 2018
-
FW: Pressiteade: Eesti võistlejad saavad Robotexil osaleda poole soodsamalt - 8. august 2018
-
FW: Pressiteade: Robotex koolitab robootikaringide juhendajaid - 8. august 2018
-
FW: RIA hoiatab võrguseadmete vastu suunatud rünnete eest - 28. juuli 2018
-
FW: Agentuur A.W.Olsen & Partners lõi maailma parima kampaania riigisektori jaoks - 18. juuli 2018
-
FW: Pressiteade: Levikom toob turule uudsed suvilatele ja maakodudele mõeldud paketid - 18. juuli 2018
-
Nokia 3.1 jõuab Eestisse - 16. juuli 2018
-
FW: Sony avas fotograafiaveebi α Universe - 13. juuli 2018
Milleks on tahvelarvuti hea?
Tahvelarvuti headuse kohta on Eestis (ja ka mujal maailmas) kuritegevuslikult vähe räägitud. Teen siinkohal veidi pikema postituse sellekohta miks peaks sinu järgmine arvuti olema tahvelarvuti mitte aga tavaline sülearvuti.
Tahvelarvutil on mitmeid eeliseid, nii on nt. tahvelarvutiga lausa lust teha mõttekaarte ning sellega kõik tähtis kirja panna, täpselt nii nagu sa teeks seda paberiga.
Teine huvitav valdkond on nt. presentatsioonide annoteerimine. Lisab selle personaalse tunde presentatsioone tehes ja aitab ka igavad koolitunnid õpilastele huvitavaks teha. Allpool on kena video sellekohta.
Peatuks tegelikult aga veidi pikemalt sellejuures, kus ma julges väita, et kasutades õigeid tehnoloogiaid on võimalus tahvelarvutitega teha imesid klassiga. Nii võib nt. kuvada tahvlil oleva sisu igaühe sülearvuti sisse ning õpilased saaksid kohe, oma sülearvutis presentatsioonide kohta märkmeid endajaoks teha.
Aga kui minna ideega kaugemale, siis Microsofti Kuldpartner, Huelab on valmis teinud vapustavalt hea toote, mis tahvelarvuti abiga muudaks meie senise arusaamise õppimisest täielikult.
Lisaks eelnevale on aga tahvelarvutil tihtipeale olemas ka tugi näppudega ekraanipeal mängimiseks, seega kui sa loed raamatut tahvliasendis ja tahad järgmist lehte pöörata, piisab vaid näpu viibutusest selle tegemiseks.
Ma jätkan tulevikus kindlasti tahvelarvutite teemal rääkimist, kuid praeguseks kõik.
2 kommentaari on this Post
Flacko
Näeb lahe välja, omaks isegi, saaks sellega ringi käia ja joonistada nagu praegu pilte joonistan. äge oleks tänaval pilte teha inimestle nii xD.