Milleks on tahvelarvuti hea?

image

Tahvelarvuti headuse kohta on Eestis (ja ka mujal maailmas) kuritegevuslikult vähe räägitud. Teen siinkohal veidi pikema postituse sellekohta miks peaks sinu järgmine arvuti olema tahvelarvuti mitte aga tavaline sülearvuti.

Tahvelarvutil on mitmeid eeliseid, nii on nt. tahvelarvutiga lausa lust teha mõttekaarte ning sellega kõik tähtis kirja panna, täpselt nii nagu sa teeks seda paberiga.

Teine huvitav valdkond on nt. presentatsioonide annoteerimine. Lisab selle personaalse tunde presentatsioone tehes ja aitab ka igavad koolitunnid õpilastele huvitavaks teha. Allpool on kena video sellekohta.

Peatuks tegelikult aga veidi pikemalt sellejuures, kus ma julges väita, et kasutades õigeid tehnoloogiaid on võimalus tahvelarvutitega teha imesid klassiga. Nii võib nt. kuvada tahvlil oleva sisu igaühe sülearvuti sisse ning õpilased saaksid kohe, oma sülearvutis presentatsioonide kohta märkmeid endajaoks teha.

Aga kui minna ideega kaugemale, siis Microsofti Kuldpartner, Huelab on valmis teinud vapustavalt hea toote, mis tahvelarvuti abiga muudaks meie senise arusaamise õppimisest täielikult.

Lisaks eelnevale on aga tahvelarvutil tihtipeale olemas ka tugi näppudega ekraanipeal mängimiseks, seega kui sa loed raamatut tahvliasendis ja tahad järgmist lehte pöörata, piisab vaid näpu viibutusest selle tegemiseks.

Ma jätkan tulevikus kindlasti tahvelarvutite teemal rääkimist, kuid praeguseks kõik.

2 thoughts on “Milleks on tahvelarvuti hea?”

  1. Näeb lahe välja, omaks isegi, saaks sellega ringi käia ja joonistada nagu praegu pilte joonistan. äge oleks tänaval pilte teha inimestle nii xD.

Kommenteerimine on suletud.