Micrsoft Eesti värbab 12 uut partnertudengit

picture-1b

30. septembrini 2013.a saavad kõik tudengid kandideerida Microsofti iga-aastasesse programmi Microsoft Student Partners. Kokku värbab ettevõte sel aastal 12 tudengit erinevatest ülikoolidest üle Eesti.

Programmi oodatakse kandideerima säravaid tehnoloogiahuvilisi üliõpilasi, kes soovivad teha koostööd maailma juhtiva tarkvarafirmaga. „Lisaks IT-tudengitele ootame avaldusi ka teistelt erialadelt – turundus, disain, kommunikatsioon, majandus või mis iganes muu valdkond. Infotehnoloogia moodustab täna nii suure osa meie igapäeva töö- ja eraelust, et see puudutab sisuliselt kõikide erialade esindajaid,“ julgustas MSP-de juht Margus Kukk tudengeid kandideerima.

Microsofti partnertudengi programmi eesmärk on pakkuda noortele võimalust kogeda maailma juhtiva tehnoloogiaettevõtte töökultuuri, kohtuda valdkonna tippspetsialistidega, saada rohkelt uusi kogemusi erinevate ürituste korraldamisel ning kasulikke kontakte potentsiaalse tööandja leidmisel.

microsoft üritused
Partnertudengid saavad programmi raames osaleda arvukatel kõrgetasemelistel koolitustel, kasutada tasuta Microsofti tarkvara ja raamatuid, võimaluse kaasa rääkida tootearenduses ning tutvuda Microsofti meeskonna ja teiste IT-valdkonna organisatsioonide juhtidega. Eestis on programmiga liitunud üle 40 üliõpilase, ülemaailmselt osaleb igal aastal programmis 3000 õppurit. Avalduste vastuvõtt programmi toimub septembrikuu jooksul, programmi pääsenud üliõpilased valitakse välja oktoobris. Taotluse esitamiseks tuleb alla laadida avaldus www.microsoft.ee/msp ja saata aadressil mspeesti@microsoft.com

picture-1a