Majutuse partner

Olen pikka aega teinud koostööd Zerveri veebimajutusega, paraku tundub, et meievaheline koostöö lõppeb ja mul on kusagil 30 päeva aega ümber kolida oma asjadega. Sellega seoses olen otsingul uue veebimajutuse pakkuja järele, kes pakuks head uptime ja soodsat hinda (või suisa tasuta). Tuge ma luba palju mitte piinata, olen ise suhteliselt pädev sellel alal.

Nonii, valik langes Zone kasuks. Varsti võib oodata juba uusi postitusi, niipea kui ma muude tegemistega ühele poole saan 🙂

8 thoughts on “Majutuse partner”

 1. Soovitan Netpoint.ee’d. Olen paar aastat nende klient olnud ja rahul.

 2. ma soovitaksin omalt poolt nss.ee hostingut. siiani pole nendega kordagi probleeme olnud. teine väga okitoki on zone.ee hosting.

 3. Muidugi palju sõltub ka sellest, milliseid asju sa hostijalt eeldad. Kuna siin blogis tundub suur rõhk olevat MS asjadel, kas siis hostingupartner peaka ka sellega seotud olema?
  Ise olen kasutanud põhiliselt Zone hostingut ja ka mu paljud kliendid on seal ning aastaid juba. Kui hind ei olegi kõige soodsam, siis muus osas küll on näha, et inimesed teavad, millega tegelevad. Lisaks kui vaadata, kaua juba turul on oldud, siis see on ka näitaja.

 4. Hetkel olen silmad seadnud üldse päris oma managed serveri poole, ilmselt tuleb midagi Serverlofti lahendus. Muide, teised kenad ja karvalised Zerveri kliendid, ilmselt on teil kõigil vist 30 päeva aega kuhugi üle kolida 🙂

 5. Ma olen ise ka zerveri teenuse kasutaja aga mul küll mingit 30 päeva ärakolimise tähtaega pole antud 🙂

 6. Ka meie vahetasime Zerveri ära. Odav, aga nigela kvaliteediga.
  Kasutame nüüd Tantum.ee teenuseid. Oleme siiamaani väga rahul.

 7. Kas ma olen maininud, et kommenteerimises jätke alati oma link blogile? Nii saavad teised ka uurida millest kirjutate ning tee Googles traffi juurde.

  Tantumi leping käib vastuolus seadustega ning niipalju kui ma oma tuttavatelt kuulnud olen siis see pole väga vastuvõetava kvaliteediga (konto sulgemine väiksema traffik spike puhul nt).

  Virtuaal.com ei sobi oma memory limit pärast, 32mb on ilmselgelt liiga vähe, et nt. OpenID serverit jookustada.

 8. Omalt poolt soovitaks Cactus Hostingut (Y)
  Esimesed 6 kuud tasuta (praegugi peaks veel kampaania käima) ja siis hakkad maksma 65 krooni vist. Ruumi on selle raha eest minuarust piisavalt ja 50 giga andmeedastust on ka hea. Muidugi on seal veel pakette.

Kommenteerimine on suletud.