Logitechi uued Windows 8 seadmed

Logitech tutvustas täna Windows 8 süsteemis lihtsalt ja intuitiivselt navigeeritavaid uusi tooteid.

Alates oktoobri lõpust on saadaval spetsiaalselt Windows 8 puuteliidesega töötamiseks loodud Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 puutepadi, Logitech Touch Mouse T620 ja Logitech Zone Touch Mouse T400 hiired.

httpv://www.youtube.com/watch?v=yL3UGTD2ES0

 “Uues tooteperekonnas on traditsioonilised hiirefunktsioonid optimeeritud Windows 8 uutele navigeerimisvõimalustele,” rääkis Logitechi arvutiplatvormide tootearenduse asepresident Mike Culver. “Meie uued hiired ja puutepadi võimaldavad nutitelefonidest ja tahvelarvutitest tuttavat ekraanitunnetust. Sarnane puuteliides on nüüd ka Windows 8 operatsioonisüsteemil – meie tooted annavad selle põhifunktsioonidele kiire, hõlpsa ning dünaamilise juurdepääsu.”

Logitech T650 juhtmevaba akutoitel puutepadi on suure, ülisileda klaaspinnaga ja toetab Windows 8 juhtliigutusi, kiirendab navigeerimist ning annab ühtlasi sõrmedele rohkem liikumisruumi. Osutada, klikkida ja kerida saab sõltumata sõrmede asukohast puutepinnal. Windows 8 võimaldab ka juhtliigutusi rakenduste (appide) vahetamiseks puutepadja äärtes, rakendusteriba ja käsuikooniriba aktiveerimist, kahe näpuga suumimist ja kolme näpuga libistamist avalehele naasmiseks.

httpv://www.youtube.com/watch?v=LubCO2eQSTU

Kogu puutepadi on üks suur klaaspind, millel näpud sujuvalt libisevad. Vasak- ja paremklõpsu saab teha puutepinna igas punktis ning sisseehitatud andur tagab täpsuse, et juhtimine oleks kiire ja veatu.

Ülistiilse kujundusega Logitech T620 puutehiirel on sujuvat navigeerimist võimaldav täisfunktsionaalne puutepind. Sarnaselt puutepadjale saab juhtliigutusi sooritada hiire pinnal mis tahes punktis – ka äärtel – et kõik funktsioonid, nt horisontaal- ja vertikaalkerimine ja rakenduste vahetamine, toimiksid loomulikult ja intuitiivselt.

Sile, juhtmevaba hiir on eriti stiilse välimuse ja mugava kujuga, et käsi ei väsiks ka tundidepikkusel kasutamisel, ning laserilähedase optilise anduriga, mis tagab liigutuste täpsuse enamikul pindadel.

Logitech T400 Zone Touch Mouse hiir pakub lisaks tavalistele hiirefunktsioonidele kiiret ja hõlpsat juurdepääsu uue operatsioonisüsteemi populaarsetele elementidele. Hiire klaasist puutepind võimaldab sujuvat horisontaal- ja vertikaalkerimist sõrmedega. Lisaks pääseb kasutaja T400 Zone Touch Mouse puuteala mis tahes punkti toksamisega otse lemmikrakenduste juurde Windows 8 avalehel.

httpv://www.youtube.com/watch?v=U1RcJXqxHMY

Käepärase kuju ja libisematu kummiäärisega hiir pakub lisaks traditsioonilise hiire funktsioonidele horisontaal- ja vertikaalkerimise võimalust, et arvutis või tahvelarvutis vabamalt tegutseda.

Logitech T650 juhtmevaba akutoitel puutepadja USB-laadimisega aku töötab ühe laadimisega kuni kuu aega. Seadmel on sisse/välja lüliti ja aku tühjenemise märgutuli. Logitech T620 puutehiire patarei tööiga on kuus kuud, Logitech T400 Touch Zone Mouse hiire patarei tööiga 18 kuud. Sarnaselt puutepadjale on ka Logitech T400 Touch Zone Mouse hiirel sisse-välja lüliti ja patarei tühjenemise märgutuli. Aku/patarei tööiga sõltub kasutamise intensiivsusest ja kasutustingimustest.

httpv://www.youtube.com/watch?v=hngsYZpk3_A

Hind:

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650, Logitech Touch Mouse T620 ja Logitech Zone Touch Mouse T400 soovituslikud jaehinnad on vastavalt €79.99, €69.99 ja €49.99