HP uued arvutid koju ja tööle

HP tutvustas uut Microsoft Windows 8 operatsioonisüsteemi jaoks loodud arvutite ja lisavarustuse valikut, mis sobib suurepäraselt teadlikule tehnikahuvilisele, kes ootab seadmelt suurepärast jõudlust ja stiilset disaini mõistliku hinnaga.

HP äri- ja tööarvutite nimistusse lisandusid ka uus äriklassi lauaarvuti ja sülearvuti, milles on kasutusel AMD uusim protsessor. AMD uued A-seeria kiirendiga protsessorid (APU), mis võimaldavad varasemate põlvkondadega võrreldes oluliselt paremat graafikajõudlust, suurepärast ressursijaotust ning soodsamaid ülalpidamiskulusid.

Igapäevaseks kasutamiseks suurepärastes HP Pavilion Sleekbook 14 ja Pavilion Sleekbook 15 sülearvutites on ühendatud lihtsus, stiilsus ja jõudlus.Pärlmusta kestaga õhukesed ja kerged Pavilion Sleekbookid on vastavalt 14-tollise ja 15,6-tollise kõrgresolutsioonekraaniga ning kuni terabaidise kõvakettaga, et mahutada ära filmid, muusika ja fotod. Eemaldatava aku kestvus on töörežiimil kuni kuus tundi, mobiilseadmete ja lisade ühendamiseks on olemas HDMI, USB 3.0 ja USB 2.0 pesad.

Sleekbookid on varustatud HP TrueVision HD veebikaameratega ning soovi korral NVIDIA graafika ja Dolby Advanced Audio helisüsteemiga, mis sobivad suurepäraselt sotsiaalvõrgustikes tegutsemiseks, videokõnedeks ning videote loomiseks ja vaatamiseks. Lisaks on arvutitel mitmeid HPs väljatöötatud innovaatilisi lahendusi nagu näiteks arvutit jahedamana hoidev HP CoolSense jahutussüsteem ning kõvaketast täiendavalt kaitsev HP ProtectSmart. HP Connected Photo võimaldab fotodele hõlpsalt ligi pääseda vaid ühe lihtsa liidese kaudu.

Soodsad ja kauakestvad AMD protsessoritega ärilahendused

HP Compaq Pro 6305 lauaarvuti on silmapaistva jõudluse ja hinna-kvaliteedi suhtega, suurendades nii väikeste kui suurte ettevõtete efektiivsust tänu pikale, kuni 15-kuulisele prognoositavale tööeale. Täiustatud x86-arhitektuur võimaldab kiiret ja tõhusat tööd nagu ka kiiremat veebilehitsemist ja kiirendatud failiteisendust.

AMD uute A10, A8, A6 ja A4 protsessoritega HP Compaq Pro 6305 on eelmisest põlvkonnast kuni 21 protsenti kiirem, sealhulgas graafikatöötluse vallas. AMD Turbo Core 3.0 tehnoloogia lisab süsteemi jõudlust automaatselt, kui töös on mitu rakendust, ning 6305 arvuti AMD Accelerated File Converter failiteisendi võimaldab kiiremat surfamist ja sujuvamat videoülekannet, koolitusi ja videokonverentse. HP Compaq Pro 6305 klienditurbesüsteem HP Client Security pakub ärile igakülgset kaitset ning HP kliendihalduslahendused hõlbustavad süsteemi kasutuselevõttu ja hooldust.

HP ProBook 4545s sülearvuti toetab töömahukate ülesannete täitmist A-seeria protsessori ning VISION Pro tehnoloogiaga. AMD Dynamic Switchable Graphics aitab diskreetse graafikalahenduse abil luua suurepäraseid visuaale ning igapäevarakenduste kasutamisel lülitub arvuti automaatselt energiasäästurežiimile. ProBook s-seeria sülearvutile saab tellida ka AMD Radeon Dual Graphics graafikasüsteemi, mis kiirendab 3D-kujutiste loomist ja töötlust.

 

Ilu ja jõudlus

Uus HP x2401 60,9 cm (24”) LED-taustvalgustusega monitor on täiuslik ning samavõrra ilus kui efektiivne. HP x2401 on hämmastavalt õhuke – vaid 11 mm – ning selle must kõrgläikega, harjatud metallist korpus sobib igasse interjööri. Ainulaadse disainiga reguleeritav jalg võtab laual vähem ruumi ning lisab modernse kujundusnüansi.

HP x2401 monitor on funktsionaalne ja hästiühenduv ning stabiilse, selgete puhaste värvidega ning peaaegu iga nurga alt nähtava pildiga tänu MVA-paneelidega tehnoloogiale ning staatilisele ja dünaamilisele 5000:1 ja 10000000:1 kontrastile. Integreeritud DisplayPort ja HDMI pesa ning seinakinnituse võimalus lubavad kasutajal kujundada monitori ümber puhta, liigsete detailideta ruumi. HP x2401 monitori disainimisel on järgitud ka keskkonnakaalutlusi – LED-taustvalgustus on elavhõbedavaba, komponendid ei sisalda BFR/PVC materjale ja ekraaniklaasi valmistamisel ei ole kasutatud arseeni.