Logitechi hiired, klaviatuurid ja veebikaamerad uues kuues

Logitech tutvustas uut suviselt värvikirevat, stiilset ja omanäolist Global Graffiti Collection disaini, mis kaunistab nüüd Logitech Wireless Mouse M325 ja M235 hiirt, Wireless Keyboard K360 kompaktset klaviatuuri ja Logitech HD Webcam C270 veebikaamerat.

Logitech HD Webcam C270 võimaldab teha 720p videokõnesid ning 3 megapiksliseid pilte.  Logitech Fluid Crystal tehnoloogia tagab kristallselge ja sujuva pildi ning kõned muudab lõbusaks Logitech® Video Effects funktsioon.

Logitech Wireless Keyboard K360 on kompaktne klaviatuur, mis on umbes 20% väiksem kui tavalised klaviatuurid, et seda oleks eriti mugav just sülearvutiga kasutada. Klaviatuur on juhtmeta ning vastupidava akuga, mis kestab 3-aastat. Lisaks on K360 klaviatuur eriti vaikne.

Logitech Wireless Mouse M235 on varustatud Logitech Advanced Optical Tracking funktsiooniga, mis muudab hiire kursori veelgi paremini kontrollitavaks ja täpsemaks ning hiire kasutamise erinevatel pindadel lihtsamaks. Hiire 2.4 GHz juhtmeta ühendus on usaldusväärne ning mugav.

Logitech Wireless Mouse M325 hiirt on lihtne kasutada, selle kuju sobitub mõnusalt käega ning aku peab vastu kuni 18 kuud.

Hind

Seadmete hinnad jäävad vahemikku 19,99 € – 29,99 €.