Logitech tutvustab uut Solar Keyboard K760 klaviatuuri

Uus Logitechi solar-seerias Solar Keyboard K760 on nutikas klaviatuur, millega on võimalik „paaritada“ mitut seadet ning liikuda ühelt seadmelt teisele vaid nupuvajutusega.

Wireless Solar Keyboard K760 on stiilne ja kompaktne seade, millel on mugavaks laadimiseks päikesepaneelid ning kasutajasõbralik Bluetooth’i ühendus läbi mille on võimalik „paaritada“ K760’ga kuni kolme erinevat seadet ja liikuda ühelt seadmelt teisele vaid nupuvajutusega. Logitechi solar-seeria esimene toode oli Logitech Wireless Solar Keyboard K750,
millele järgnes Solar Keyboard Folio iPad – seeria kõige uuem liige K760 on mõeldud nii Mac’ile, iPad’ile kui ka  iPhone’le.


K760 on õhuke, minimalistliku disainiga ning Mac’ile omaste klaviatuuri klahvidega ja sobib seega suurepäraselt koos Apple toodetega kasutamiseks. Logitechi unikaalne klaviatuuri disain on trükkides mugavam, vaiksem ning pakub rohkem täpsust ja kiirust kui ekraanil kuvatud klaviatuur.

Lisaks on Wireless Solar Keyboard K750 keskkonnasõbralik, PVC-vaba konstruktsiooniga, täielikult taastöödeldav ja päikesepaneelidega varustatud klaviatuur, mis on loodud selleks, et minimeerida ökoloogilist jalajälge. Sarnaselt olemasolevatele solar-seeria klaviatuuridele saab ka K760 laadida igas valguses. Täislaetuna peab klaviatuur vastu vähemalt kolm kuud ka pilkases pimeduses (arvestades tavalise 8-tunnise kasutusajaga päevas).