Logitech tutvustab uut pestavat klaviatuuri


Logitech tõi turule uue klaviatuuri Washable Keyboard K310 – tegu on mugava ja stiilse seadmega, mis ennekõike eristub teistest omalaadsetest selle poolest, et Washable Keyboard K310 klaviatuuri on võimalik puhastada ja pesta ka jooksva vee all.

Logitech’i pestavat klaviatuuri on võimalik puhastada nii pestes kui ka lihtsalt pühkides, klaviatuur peab vastu ka korduvale käsipesule ning seda saab puhastada kuni 28 sentimeetrises vees (v.a USB kaabel). K310 Washable klaviatuuri all on mugavad äravoolu augud, mis võimaldavad klaviatuuri lihtsasti ning kiirelt kuivatada. Tähed uuel pestaval klaviatuuril on laser-prinditud ning klaviatuur on tähtede tuhmumise kaitseks kaetud UV’ga (UV-coated). Klaviatuuri klahvid peavad edukalt vastu kuni 5 miljonile klahvivajutusele, mis tähendab, et see klaviatuur peab vastu nii pesule kui ka väikesele „klohmimisele“.

„Me oleme kõik kogenud seda meeltesegaduse momenti, millele järgneb paanika, kui me avastame, et oleme kallanud tassi kohvi või limonaadi klaviatuurile,“ ütles Logitechi vanemdirektor hiirte ja klaviatuuride valdkonnas Sophie La Guen. „Logitech lõi Washable Keyboard K310 klaviatuuri, mis töötaks korralikult ning näeks hea välja ka aja möödudes, kuna olenemata sellest kui hoolikad me oleme, siis juhtub siiski kõigil sedalaadi äpardusi.“

Uus klaviatuur on vastupidav, kaasaegse disainiga, mugav ning ühildub Windows XP, Windows Vista ja Windows 7’ga. K310 klaviatuuril on 12 otsenuppu, mis võimaldavad kohese ligipääsu internetti, viimati kasutatud aplikatsioonidele ja e-posti, lisaks on otsenuppude hulgas ka multimeedia kontrollnupud nagu „play“, „volume“ ja veel palju muud. Washable Keyboard K310 ei nõua tarkvara häälestust, seade on valmis kasutamiseks kohe, kui klaviatuur on karbist välja võetud ning sisse lülitatud.
Seade on saadaval Euroopas alates oktoobrist 2012 ning soovitusliku hinnaga 39,99 EUR.