Logitech tutvustab ultraõhukest klaviatuuri iPad minile

ultrathin-keyboard-mini-gallery-2

Logitechi Ultrathin Keyboard mini on väike, üliõhuke ja stiilne lisaseade iPad minile, mis kaitseb tahvelarvutit kriimustuste ja kahjustuste eest ning teeb trükkimise mugavamaks ja kiiremaks. 

“ Logitech Ultrathin Keyboard Cover on tunnustatud parima mobiilse klaviatuurina iPadile ning meil on hea meel tuua toode välja ka iPad mini jaoks,” ütles tahvelarvutite brändijuht Alexis Richard. “See nutikas seitsmetolline seade sobib suurepäraselt iPad miniga ning pakub täissuuruses klahve, et kasutajal oleks lihtsam trükkida ning ekraanile jääks rohkem ruumi sisu kuvamiseks.”

Õhukese alumiinium kattega Logitech Ultrathin Keyboard mini kinnitub seadme külge võimsate integreeritud magnetitega turvaliselt ja tugevalt ning sobib suurepäraselt ka iPad mini disainiga.  Logitech Ultrathin Keyboard mini Bluetooth EasyType klaviatuuri klahvide asetus on mugav ja traditsiooniline ning lisaks on seadmel seitse shortcut klahvi käikudeks, mida kasutad kõige enam. Ultrathin Keyboard mini mõõtmed on 140.7 mm x 200 mm x 7.3 mm.

 Logitech Ultrathin Keyboard mini võib kasutada ka iPad mini alusena näiteks filmide vaatamiseks, et fikseerida seade kasutaja jaoks mugavas asendis ja tagada nauditav hands free filmielamus. Samuti on Logitechi ultraõhukesel klaviatuuril viivituseta On/Off, mis tähendab, et iPad mini ärkab ja uinub kohe, kui kasutaja vastavalt avab või sulgeb katte. Klaviatuuri aku kestab umbes kolm kuud (keskmise kasutusajaga 2h päevas). 

Logitech Ultrathin Keyboard mini jõuab Euroopas müüki veebruari jooksul, seadme soovituslikuks hinnaks on €79.99

ultrathin-keyboard-mini-gallery-1ultrathin-keyboard-mini-gallery-9