Logitech N700 on kõik ühes – kõlarid, jahutusalus ning pehmenduspadi sülearvuti jaoks

Kõik nii-öelda odavama otsa (ja ka Apple) sülearvuti kasutajad teavad et kuumenev arvuti võib olla probleemiks seda siis nii nahakarvade kui ka sülearvuti enda pärast. Lisaks pole alati sülearvuti kõlarite heli piisavalt vali või kvaliteetne olla (nii mõnegi sülearvutites on olnud kõlariteks sisuliselt tavalised nööbid) ning pikemat aega raskemat sülearvutit süles hoides ka asi kuidagi ebamugav. Kõikki neid muresid vaadates tundub kõik tore kui vaadata mida N700 pakub.

Omaenda kogemusest aga rääkiks, et tahaks selle raha eest saada oluliselt rohkem kui pakutakse, kõlarite kvaliteedi vahe ei erinenud 300.- maksvatest kaasaskantavatest Trusti kõlaritest märkimisväärselt. Samas, neile kellel siiski oleks vaja jahutavat alust ja kõlareid koos pehmendava matiga on asi enam-vähem kindlapeale minekuga.

Ametlik pressiteade

Logitechi kõlaritega sülelaud N700 muudab sülearvuti kasutamise veelgi mugavamaks. Kõige uuema Logitechi sülelaua N700 sisseehitatud stereokõlarid, ventilaator ja pehme kattega alus tagavad veelgi suurema mugavuse sülearvutit kasutades.


Logitech® Speaker Lapdesk N700 on Logitechi esimene sisseehitatud stereokõlarite, sisseehitatud ventilaatori ja laia pehme kattega alusega kõik-ühes sülearvutite tarvik.

“Üha rohkem inimesi kogu maailmas naudib suurepärast meelelahutust oma sülearvutist, ent seda keskpärase heliga ja mitte kuigi mugavalt,” ütles Logitechi Baltikumi müügijuht Alo Johandi. “Tegelikult ei ole meie uuringu kohaselt peaaegu 50% kasutajatest rahul sülearvutite sisseehitatud kõlarite helikvaliteediga. Logitechi kõlaritega sülelaud N700 aitab kujundada sülearvuti ümber mugavaks erakinoks teie põlvedel.,” lisas Johandi.

Erinevalt enamikust sülearvutite kõlaritest on Logitechi kõlaritega sülelaual N700 kaks 2-tolliste kvaliteetvaljuhäälditega sisseehitatud kvaliteetkõlarit. Spetsiaalselt sülearvutite jaoks disainitud stereokõlarid asuvad sülearvuti kummalgi küljel rikkalike helide ja võimsate basside tagamiseks. Ja kuna need ühendatakse läbi ühe USB-kaabli, ei pea kasutaja taluma juhtmepundart ega nägema vaeva väliste kõlarite asukoha muutmise ja ülesseadmisega.

Logitechi kõlaritega sülelaud N700 tagab kasutajale täieliku mugavuse, kui ta sülearvutist meelelahutust naudib. Hoolimata sellest, kas olete diivanil või voodis, aitavad ekraani vaatenurk ja pehme kattega alus teil istuda mugavamas asendis. Samal ajal tagab vaikne tõhus ventilaator õhuringluse sülearvuti all ning sülalaua soojuskaitsega disain hoolitseb selle eest, et sülearvutist õhkuv soojus ei jõua teie kehani. Lisaks eelnevale kaitseb võre ventilaatorit tolmu ja kahjustuste eest ning tagumised ja alumised õhuavad tagavad pideva takistusteta õhuvoolu.

Logitechi kõlaritega sülelauda N700 on lihtne töövalmis seada ja kasutada. Peate ühendama vaid ühe USB-kaabli – tarkvara ei ole vaja installida ega akusid kasutada –, ning oletegi valmis filme ja Internetist videoid vaatama ning rikkalikuma heliga muusikat kuulama.  Ning et mugav ja sõltumatu kontroll oleks vaid sõrmeotste kaugusel, on kõlaritega sülalaual N700 olemas helitugevuse juhtnupud kõlarite jaoks ning sisse- ja väljalülitamise nupp ventilaatori jaoks.

Hinnad ja kättesaadavus

Logitechi kõlaritega sülelaud N700 jõuab eeldatavasti Euroopa turule märtsis soovitusliku jaehinnaga €69.99.