Logitech tõi turule mängijasõbraliku mehaanilise klaviatuuri

Logitechi uus G-seeria tippklassi mehaaniline mänguklaviatuur Logitech G710+ on ülikiirete ja ülivaiksete mehaaniliste klahvide ning reguleeritava kahetsoonilise taustvalgustusega.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Abgjjqvn0UU

“Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard vastab just mängijate vajadustele,” kinnitas Logitechi vanemtootejuht Mark Starrett. “Et valmistada ootusi ületav mänguklaviatuur, katsetasime seda nii mänguproffide, partnerite ja mängutootjate kui ka harrastusmängijatega nagu sina ja mina.” Selleks, et kasutaja saaks mugavamalt mängimisele keskenduda, on uus klaviatuur just selline, nagu mängija vajab: kiire reaktsiooniga, täielikku kontrolli võimaldav ja ilma häirivate teguritega, mis looks takistusi sujuvale mängule.

G710+ klaviatuuri mehaanilised klahvid tagavad ülikiire reaktsiooni, klahvide vajutuskoormus on 45 g ja vahe 4 mm. Klahvistik on optimeeritud käskude kiireks sisestamiseks. Klõbinavabadel klahvilülititel on iga katte all integreeritud rõngasamortisaator, mis oluliselt vähendab segavat müra, kuid mitte reaktsioonikiirust. Töökindluse tagamiseks on klaviatuur läbinud keerulised katsed, kus iga klahvi elutsükliks on arvestatud vähemalt 50 miljonit vajutust.

Klaviatuuril on nelja reguleeritava tugevusastmega valge LED-taustvalgustus, mille saab vajadusel välja lülitada. WASD-klahvide ja nooleklahvide parema nähtavuse huvides saab nende valgustust seada ülejäänud klahvidest eraldi.

“Esimene suurem üritus, kus ma seda Logitechi klaviatuuri kasutasin, oli MLG Summer Arena,” rääkis Team Curse’i liige NYJacky. “Vaatasin pärast turniiri oma taktikavõidu-skoori. See oli suurem kui harilikult. Harilikult läheb iga klaviatuuriga harjumiseks aega, aga sellega tunned ennast kohe koduselt. Midagi muud ma nüüd enam ei kasutaks.”

Uuendatud Logitech Gaming tarkvara võimaldab määrata G-klahvidele keerukaid makrosid ja Lua mänguskripte – nii jooksvalt kui ka eelprogrammeerimisega, ja kuni 18 individuaalset funktsiooni mängu kohta. Lisaks on kõigil 110 klahvil venimisvastane kaitse ja 26 klahvi mälu, et sisestada veatult ka kõige keerukamaid käske. Logitech G710+ mehaaniline mänguklaviatuur ühildub Microsoft Windows 8, Windows 7 ja Windows Vistaga.

The Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard peaks Euroopas tulema müüki detsembri alguses soovitusliku jaehinnaga €149.99.