LIVE: Microsofti tehnoõhtu pilves

Sel korral veedame demoderohke MS tehnoõhtu pilves 🙂 Esmakordselt Eestis näitame enneolematut puldita mängukogemust pakkuvat Kinecti Xbox 360le ja saad oma käega katsuda tuliuusi Windows Phone 7 nutitelefone. Tasuta seminarile on oodatud kõik tehnoloogiahuvilised. Kohtade arv on piiratud! Osalemiseks registreeri end paremal leiduva vormi kaudu.

  • 16. nov – Tartus, Tartu Kutsehariduskeskus, Kopli 1, ruum B-121 | >> kaart
  • 18. nov – Tallinnas, IT Kolledž, Raja 4C, ruum 314 | >> kaart
  • Algus kell 16:00 (nii Tallinnas kui Tartus)
  • PS: Kuna Tallinnas on kohad juba pikemat aega välja müüdud ning ka Tartus oli huvilisi palju teeme seekord ka üritusest OTSEÜLEKANDE. Selleks kruti oma rüperaal või lauaarvuti õigele aadressile ja alusta vaatamist 16:00 paiku – http://media.itcollege.ee/Live

Ajakava

16:00 Avamine – Andres Sirel, Microsoft Eesti

16:20 Kasutajakogemus kui tööriist – Jaana Metsamaa, MVP
Kasutajakogemus on see miski, mis kasutajat valdab mingit rakendust või toodet tarbides. Selles ettekandes räägib Jaana sellest, mis on hea kasutajakogemus ja kuidas arendajana UX võtteid kavalalat ära kasutada.

16:50 Live pole pelgalt messenger – Henn Sarv, IT Koolitus
Henn on üks pikaajalisemaid Live teenuste kasutajaid. Sarviktaadi kontol täitub kohe 10 aastat. Selle aja jooksul on MSN networkist ja liblikaga brauserist jäänud vähe alles. Peale on kasvanud täiesti uus põlvkond pilvetehnoloogia teenuseid, mis ise või koos muu tarkvaraga võivad elu arvuti taga muuta mugavamaks, tegusamaks ja lõbusamaks. Suur osa neist teenustest kas ei teata, ei tunta või ei osata kasutada. Seepärast teebki Henn lühikese ülevaate, mida peale sõnumite ja meilide veel Live nime all teha ja kasutada saab.

17:20 Microsofti partnertudengite auhindamine

17:30 Internet Explorer 9, Andre Tamm, MUG.ee
Uurime, mida uut ja põnevat on Internet Explorer 9-s. Andre näitab, kuidas IE9 muudab sinu internetikogemuse senisest veelgi lihtsamaks, kiiremaks, ilusamaks ja turvalisemaks.

17:45 Pitsapaus

18:05 Windows Phone 7, Sander Soots, MSP
Kuula, näe ja katsu! Mida uut pakub Windows Phone 7? Miks on kõik sellest elevil ja miks peaksid ka sina olema? Sander on pikemat aega Windows Phone 7’t kasutanud ja annab sellest ülevaate.

18:35 Imagine Cup 2011

18:45 XNA 4.0 ja Kinect Xbox360-le, Heiki Tähis, IT Kolledž
Mängude loomine on ilmselt kõige meeldivam viis programmeerimise õppimiseks. Mängude loomine on üks kõige meeldivam võimalus saada miljonäriks. XNA on üks kõige lihtsamaid vahendeid mängude loomiseks. Windows on maailma parim operatsioonisüsteem ja XNA abil saab Windowsile mänge teha. Xbox 360 Windows on maailma parim mängukonsool ja XNA abil saab Xbox 360’le mänge teha. Nüüd saab XNA abil ka telefonile mänge teha, maailma parimatele telefonidele loomulikult. Kinect muudab meie arusaama mängudest, päriselt…

19:20 Lõpetamine ja auhinnaloos
Tasuta seminarile on oodatud kõik tehnoloogiahuvilised. Registreeri end ja kutsu ka tuttavad osalema!  www.mug.ee/pilv. Pilvel näeme 🙂