LGlt uus keskkonnasõbralik kliimaseade Multi V III

LG Electronics tutvustas käesoleval nädalal Chicagos maailma suurimal kütte, ventilatsiooni ja õhu konditsioneerimise funktsiooniga HVAC seadmete kategooria messil AHR Expo uut keskkonnasõbralikku, äriklientidele suunatud VRF süsteemiga Multi V III kliimaseadet.

„Arendame ja tutvustame oma HVAC seadmeid pidevalt, sest need on disainitud muutmaks meie klientide igapäevalu kvaliteetsemaks,“ ütles Hwan-yong Nho, LG Air Conditioning and Energy Solution Company juht. „Meie plaan on suurendada sel aastal kliimaseadmete müüki terves maailmas ligi 10%.“

Uuel kliimaseadmel on kõrge energiasäästlikkus, mis on pälvinud ametliku tunnustuse kliima-, kütte- ja külmutusseadmete instituudi AHRI poolt. Lisaks on VRF süsteemiga Multi V III saamas esimeseks HVAC valdkonna seadmeks, millele omistatakse Carbonfund.org poolt ametlik CarbonFree® sertifikaat (ARUN072DT3), mis tõendab seadme minimaalset mõju keskkonnale.

Multi V III paigaldamine on tänu vähe ruumi võtvale torustikule muudetud väga lihtsaks.

Lisaks Multi V III kliimaseadmele tutvustas LG Chicago messil kogu oma HVAC seadmete väljapaneku kõrval ka Building Management Solution (BMS) lahendusi, mis loodud energiakulude kokkuhoidu silmas pidades kontrollima kontoriruumide kliimasüsteemi. Samuti tehti messil teatavaks ka LG ja Intertek’i vaheline partnerlus.