LG tutvustab uut nutitelefoni kasutajaliidest

LG tutvustab oma Android Ice Cream Sandwich nutitelefonidele arendatud kasutajaliidest Optimus UI 3.0. Uus kasutajaliides sisaldab mitmeid täiustatud rakendusi nagu Quick Memo™ ja unikaalset telefoniavamise funktsiooni. „Kuna erinevate tootjate nutitelefonide riistvarad muutuvad üha enam sarnasemaks, on oluline konkurentidest eristuda eelkõige kasutajaliidese osas,“ kinnitas LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht Dr. Jong-seok Park. „Meie kliendid soovivad, et LG seadmed oleksid unikaalsed nii seest kui väljast. Kasutajaliides mängib siin olulist rolli. Optimus UI 3.0 on antud juhul kindlasti heaks eeskujuks ja piiridelõhkujaks.“

Optimus UI 3.0 peamised eelised on mugavus ja kiirus. Mälufunktsioon nimega Quick Memo™ võimaldab sõrmega telefoniekraanil märkmeid teha ning suhelda hõlpsasti sotisaalvõrgustikes, tekstisõnumite kaudu ja e-posti teel.

Lisaks võimaldab uus kasutajaliides telefoni avada lohistades sõrme suvalises kohas ekraanil. Liidese Pattern Lock nimeline rakendus lubab salvestada tihemini kasutatavad fuktsioonid, mis avanevad automaatselt koos telefoni avamisega. Voice Shutter rakenduse abil saab aga telefoniga pilte teha kasutades selleks ainult häälkäsklusi.

Optimus UI 3.0 listakse esimesena nutitelefoni LG Optimus LTE II.