LG tutvustab Mobile World kongressil uue põlvkonna Optimus L seeriat

lgseriesii-120213

LG tutvustab Mobile World kongressil (MWC) uut Optimus L SeeriatII, mis toob kaasa veelgi kaasaegsema stiili ja rohkelt uuendusi. Loodetavalt jätkavad uued telefonid esimese Optimus L Seeria edu, mida müüdi esimese 10 kuuga kokku 10 miljonit tükki.
Optimus L Seeria II disainile on varasemaga võrreldes lisatud neli uut disainielementi – puhas väljanägemine, justkui laseriga lõigatud kontuur, kirgas tagumine disain ning nutikas LED valgustus peanupul.

Lisaks pakub uus L SeeriaII laialdasemat valikut kasutajasõbralikest lisadest, mille hulka kuuluvad juba ka LG nutitelefonidele omased QuickMemo, Quick Button ja Safety Care. QuickMemo lubab kasutajatel vaid oma sõrme kasutades teha ekraanile mistahes ajahetkel märkmeid ning neid teistega jagada. Quick Button võimaldab kasutajatel isikupärastada peanupu funktsiooni nii, et sellele vajutades avaneks just teatud rakendus – näiteks kaamera, internetibrauser, muusikapleier või isegi QuickMemo. Safety Care pakub aga kolme valikut – hädaabikõne edasisuunamine, telefoni mittekasutamise teade ja asukoha teade, mille saab programmeerida hädajuhtumi korral mõne lähedasega ühendust võtma.

Kasutajakogemust on uues Optimus seerias täiendatud ka kõrgresolutsioonilise IPS displeiga ning suuremat jõudlust pakkuva akuga. Optimus L SeeriaII Dual SIM versioonid võimaldavad kasutajatel kasutada seadet nii äri- kui personaalotstarbel.

“Rääkides stiilist on LG’l alati olnud kombeks laiendada piire ja nii kannab ka Optimus L SeeriaII disainiinnovatsiooni edasi,” ütles LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht Dr. Jong-seok Park. “Arendades algse Optimus L Seeria peent stiili ja premium rakendusi edasi, on oodatav, et ka uued telefonid jätkavad L Seeria ülemaailmset populaarsust.”

Optimus L7II Dual SIM versioon saab olema esimeseks uueks telefoniks, mis teeb oma debüüdi Venemaal juba sel nädalal. Uus Optimus L7II sisaldab LG erilisi kasutajamugavuse funktsioone nagu QSlide ja QuickTranslator. Info Optimus L3II, millel on 3,2-tolline QVGA IPS displei ja 1,540mAh aku ning Optimus L5II saadavuse kohta, millel on 4.0-tolline WVGA displei ja 1,700mAh aku, tehakse teatavaks hiljem.
LG-Optimus-L7-II-Dual-Sim-Android-Jelly-Bean-soon
Optimus L7II võtmespetsifikatsioonid:

· Kiibistik: 1GHz Dual-Core (Qualcomm MSM8225)
· Mälu: Kuni 4GB eMMC / 768MB RAM / Micro SD
· Displei: 4.3-tolline WVGA IPS
· Kaamera: Tagumine 8.0MP LED välguga / Ees VGA
· OS: Android 4.1 Jelly Bean
· Aku: 2,460mAh
· Mõõdud: 121.5 x 66.6 x 9.7 mm / 122.2 x 66.6 x 9.7 mm (Dual-SIM)

lg-optimus-l7-ii-dual