LG tutvustab laias valikus LED ja LCD ekraane

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) esitles äsja Amsterdamis toimunud elektroonikamessil Integrated Systems Europe (ISE) 2012 uusi LED ja LCD ekraane. Uued mudelid võimaldavad oluliselt säästa nii otseseid kui kaudseid ekraanidega seotud kulusid. Näiteks on uued ekraanid võrreldes tavapäraste LED ekraanidega 30% energiasäästlikumad. „LG LCD ekraanid sobivad ideaalselt ärikasutajale, kes hindab mitmekülgseid lahendusi nii sise- kui ka välistingimustes,“ ütles LG Electronics Home Entertainment president ja tegevjuht Havis Kwon.

30-protsendiline energiasääst on võimalik tänu LG Smart Energy Saving tehnoloogiale. Üldist koguomamiskulu aitavad vähendada erinevad lahendused nagu sisseehitatud meediapleier, Super Sign Elite-W tarkvara ja USB port.

Lisaks kulude vähendamisele pakuvad uued ekraanid ka huvitavaid visuaalseid lahendusi. Näiteks on 55-tollisel WV70 ekraanil maailma õheim raam – 5,3 millimeetrit. Messil esitles LG muuhulgas ka videoseina lahendust, mis koosnes üheksast WV70 ekraanist. 55-tolline LED ekraan WS50 on sobivaim digitaalse reklaami ja infosüsteemide tarbeks.

Nii WV70 kui WS50 sobivad kasutuseks ka välitingimustes. Tänu spetsiaalsetele tehnoloogilistele lahendustele on ekraanidel kristallselged videopildid ka ereda päikese käes. Seetõttu on ekraanid eelkõige sobilikud kasutamiseks suurtes kaubanduskeskustes ja staadionitel.

Muuhulgas tutvustas LG ka Hotel TV LG Pro:Centric tehnoloogiat, mis võimaldab külastajatele esitleda olulist teavet hotelli, turismireiside, ilma ja muu turistile olulise kohta. Samuti esitleti videokonverentsisüsteeme, mis sisaldavad virtuaalset kirjutamistarkvara ning interaktiivset tahvlit.