LG toob turule maailma esimese 84-tollise 3D UD teleri

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) tutvustas Koreas maailma esimest 84-tollist 3D Ultra Definition (UD) telerit, mis vastab tarbijate nõudlusele laiema ning  parema funktsionaalsusega teleri järele.“4K ekraani turg on alles lapsekingades, ent LG jaoks oli oluline sellesse valdkonda panustada,” ütles LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon.

LG 3D UD teleril on tänu selle 8 miljonile pikslile ning suurele ja selgele resolutsioonile (3840×2160) suurepärane pildikvaliteet, mida täiustab Resolution Upscaler Plus. LG 3D UD teler on varustatud CINEMA 3D tehnoloogiaga. 3D Depth Control võimaldab vaatajatel viimistleda distantsi kaugel- ja lähedalasuvate objektide vahel ning 3D Sound Zooming analüüsib ekraanil olevaid objekte, tekitades nende asukoha ja liikumise alusel helisid.

LG uusim Magic Remote pult võimaldab kasutajatel ligipääsu Home Dashboard’ile. LG nutiteleri süsteem sisaldab ligikaudu 1,400 rakendust ja ligipääsu erinevatele sisuteenustele nagu näiteks 3D World, mille keskkonnas leidub laias valikus mänge ning filme. Lisaks võimaldab nii sülearvuti kui mobiiltelefoni kaudu toimiv Smart Share Plus ligipääsu ka teistele meedia sisudele. Dual Play võimaldab aga vaadata samal ekraanil üheaegselt kahte erinevat ekraanipilti.

LG 3D UD teleri 2.2 Speaker System helisüsteem sisaldab kahte 10W kõlarit ja kahte 15W bassikõlarit, mille tulemusel on heli kvaliteetne, olles visuaalse poolega täiuslikus kooskõlas.

LG 84-tolline 3D UD teler on alates septembrist saadaval Põhja-Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Ladina-Ameerikas. Berliini koduelektroonikamessi IFA 2012 külastajatel on võimalik teleriga tutvust teha LG Electronics boksis hallis 11.2.