Share
LG ja PRADA toovad turule kolmanda luksustelefoni

LG ja PRADA toovad turule kolmanda luksustelefoni

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) ja maailma juhtiv luksuskaupade tootja PRADA tõid turule oma kolmanda PRADA telefoni LG 3.0.

PRADA preemium-klassi nutitelefon LG 3.0 ühendab PRADA stiilse disaini ja LG innovaatilise tehnoloogia. Uuel telefonil on muuhulgas maailma heledaim, 800-nitine täisläikega puuteekraan, mis kuvab selget pilti ka otsese päikesevalguse käes. Telefoni seljal on PRADA-le omane Saffiano muster. Floating Mass Technology nimeline tehnoloogia võimendab optiliselt juba niigi õhukest, 8,5-millimeetrist telefoni sügavust.

PRADA nutitelefoni LG 3.0 protsessoriks on ühe gigahertsine Dual-Core/Dual-Channel ning operatsioonisüsteemiks Android Gingerbread. Nutitelefon sisaldab 8 megapikslist kaamerat ja 8 gigabaiti sisemist salvestusmälu.

Telefoni spetsifikatsioonid:

Operatsioonisüsteem: Android Gingerbread
Mälu: 8GB
Suurus: 4,3 tolli
Resolutsioon: WVGA (800 x 480)
NOVA ekraan: NOVA Plus, 800 nitti
Kamera: 8MP
Protsessor: 1.0GHz Dual-Core/ Dual Channel
Aku: 1540mAh

LG ja PRADA koostöö ajalugu

LG ja PRADA koostöö sai alguse 2006. aastal. Seni on välja antud kaks preemium-klassi telefoni. LG 1.0 lansseeriti 2007. ja LG 2.0 2009. aastal. PRADA telefonide eesmärk on ühendada tipptasemel nutitelefonide tehnilised võimalused, mugav kasutajakogemus ning stiilne disain. PRADA esimene telefon LG 1.0 tegi ajalugu, olles esimene täispuuteekraaniga mobiiltelefon turul. Kuna selles olid ühendatud kõik tipptasemel digitaaltelefonide tehnilised võimalused ja PRADAle iseloomulik välimus, sai telefonist kiiresti hitt, mida müüdi enam kui miljon eksemplari. PRADA esimene telefon on lisatud ka New Yorki moodsa kunsti muuseumi (MoMA) ja Shanghai kaasaaegse kunsti muuseumi (MOCA) püsiekspositsiooni. PRADA teine telefon LG 2.0 sisaldas unikaalset Link-tehnoloogial põhinevat kella, mis võimaldas kiiret ja hõlpsat ligipääsu helistaja andmetele, SMS sõnumitele, kõnede ajaloole, kõnede blokeerimisele ja kahesuunalisele äratussüsteemile.

 

PRADA

PRADA S.p.A. (HKSE 1913) on maailma juhtiv luksuskaupade kontsern, kes brändide Prada, Miu Miu, Church’s ja Car Shoe all toodab kvaliteetseid käekotte, nahkesemeid, jalanõusid, riideid ja aksessuaare. Kontsern tegutseb litsentsi alusel ka prillide ja lõhnaõlide sektoris. PRADA tooteid turustatakse enam kui 70 riigis üle maailma.