Koguneb Eesti Interneti SA uuenenud koosseisuga nõukougu

Täna kell 11 koguneb esmakordselt Eesti Inerneti SA uuenenud koosseisuga nõukogu. Koosolekul annab juhatus ülevaate asutuse 2011 aasta tegevusest ja toimub arutelu 2012 – 2014 strateegia projekti üle. Sihtasutuse juhatus on teinud nõukogule ettepaneku kinnitada .EE domeeni järgmise aasta registritasu.

Eesti Interneti SA nõukogu liikmed on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi nõunik Maria Värton (nõukogu esimees), Siseministeeriumi sisejulgeoleku asekantsler Erkki Koort, Santa Monica Networks AS nõukogu liige Vaho Klaamann, Reformierakonna IT-nõunik Mati Leet ning advokatuuri juhatuse liige ja advokaadibüroo Tehver & Partnerid vandeadvokaat Jaanus Tehver.

.EE domeeni registritasu alandamise kate tuleks domeenide koguarvu kasvult, hetkeseisuga on registris 65 250 domeeni, millest 1100 täpitähtedega domeeninimed.

Eesti Interneti SA on Vabariigi Valitsuse ja Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) poolt asutatud organisatsioon, mille eesmärk on Eesti .ee maatunnusega tippdomeeni ja sellega seotud infrastruktuuri haldamine.