LG Optimus L9 on Eestis saadaval juba järgmisest nädalast

LG täiustas oma nutitelefonide L-seeriat uue tootega Optimus L9. Telefoni turuletoomisest anti esmakordselt märku juba augusti lõpus. Eestis jõuab see müügile aga järgmisel nädalal. 

 httpv://youtu.be/xGbGP43YTok

L-kujulisel nutitelefonil Optimus L9 on õhuke, 9,1-millimeetrine metalne korpus ning mugav ja stiilne disain. Oma klassi suurim, 4,7-tolline IPS ekraan kuvab selgeid, elutruid ja detailirohkeid pilte. Suure tihedusega 2150 mAh SiO+ aku võimaldab kasutajatel nautida mitmeid uusi funktsioone tulemuslikult ning keskmisest kauem.


Optimus L9 kasutajafunktsioonidest väärivad esiletoomist QTranslator, My Style Keypad ning QuickMemo. QTranslator ei tõlgi automaatselt mitte ainult sõnu, vaid ka lauseid ning fraase ligi 44 võõrkeelest 64 võõrkeelde, sealhulgas ka eesti keelde. Kasutades OCR tehnoloogiat tuvastab telefonikaamera kirjatähti ning kasutab tõlkimiseks e-sõnaraamatut või online tõlkemootorit.


My Style Keypad sobitab klaviatuuri vastavalt sellele, kas kasutaja trükib ühe või kahe käega ning eristab sealjuures ka vasakut ja paremat kätt. Populaarne QuickMemo™ rakendus lubab aga jäädvustada ekraanitõmmisena nii veebilehti, graafilisi pilte, fotosid kui ka videoid. Lisaks saavad kasutajad salvestatud kujutisi neile sõrmega kirjutades või joonistades personaliseerida ning koheselt e-maili, teksti- või sõnumivestluse kaudu sõpradega jagada.

Telefon on saadaval nii musta kui valget värvi korpusega.

Telefoni spetsifikatsioonid:

· Operatsioonisüsteem: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
· Kiibistik: 1GHz Dual-Core
· Ekraan: 4.7-tolline IPS
· Mälu: 1GB DDR2 (RAM) / 4GB e-MMC
· Kaamera: tagumine 5.0 MP / esimene VGA
· Aku: 2,150mAh SiO+
· Suurus: 131.9 x 68.2 x 9.1mm / 125g
· Fuktsioonid ja muu info: DLNA, QuickMemo™, QTranslator, My Style Keyboard