CES: LG tutvustab Google TV’d

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) tutvustab peatselt Las Vegases aset leidval rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronic Show) kauaoodatud Google TV’d.

„LG on pidevalt püüdnud pakkuda tarbijatele kvaliteetseid ja mugavaid koduse meelelahutuse võimalusi,“ ütles LG Electronics Home Entertainment Company President ja tegevjuht Havis Kwon. „Google TV’ga LG nutiteler ühildab Google Android operatsioonisüsteemi LG 3D ja Smart TV tehnoloogiatega, pakkudes tarbijatele uut ja põnevat telerivaatamise elamust,“ selgitas Kwon.

LG Google TV atraktiivseim omadus on selle kasutusmugavus, mida võimaldavad Andoidi baasil töötav kasutajaliides ja LG poolt disainitud QWERTY klaviatuuriga kaugjuhtimispult Magic Remote Qwerty. LG Google TV võimaldab korraga kasutada nii otsinguvõimalust, Interneti suhtlusvõrgustikke kui ka telerifunktsioone.

CINEMA 3D tehnoloogiaga varustatud Google TV rakendab Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloogiat, mis võimaldab ekraanilolevaid kujutisi optimeerida mõlema silma jaoks. Samuti aitavad kvaliteedile kaasa kaalult kerged ja patareivabad CINEMA 3D prillid, mis on spetsiaalselt disainitud pildi sujuvaks vastuvõtmiseks. Teler sisaldab ka rakendust, mis konverteerib kahedimensioonilise sisu kolmedimensiooniliseks.

Lisaks Google TV’le arendab LG jätkuvalt nutitelerite platvormi NetCast, mida sisaldavad käesoleva aasta jooksul üle poole LG toodetud lameekraaniga teleritest.

LG Google TV esmaesitlus toimub 9. jaanuaril LG pressikonverentsil.