Share
CES: HP esitleb suurimat All-in-One arvutit

CES: HP esitleb suurimat All-in-One arvutit

HP tõstab saladuseloori ning tutvustab CES 2012 (Consumer Electronics Show) rahvusvahelise elektroonikamessi eelvaatena kahte uut toodet: uut tavakasutaja arvutit ning ärikasutajale suunatud monitori.

–           HP Omni PC on Hewlett-Packardi esimene 27-tolline (68,6cm) kõik ühes (all-in-one) arvuti ning ühtlasi ka esimene mittepuutetundlik HP arvuti, mis on varustatud Magic Canvas tarkvaraga

–          HP Compaq L2311c Notebook Docking Monitor on kaks ühes monitor ning sülearvuti laadimisjaam, mis lubab kasutajal lülituda ümber suurele ekraanile vaid ühe lihtsa USB ühenduse kaudu

Silmapaistev disain ning lihtsus

HP Omni All-in-One PC on loodud spetsiaalselt kasutajale, kes soovib viimistletud disaini, lihtsust ning kasutusmugavust. Uuel arvutil on elegantse disainiga lameekraan, mida on võimalik kallutada kuni 25 kraadi ulatuses, et kasutaja saaks sättida ekraani just endale mugavasse asendisse.

Tänu Magic Canvas tarkvarale laieneb HP Omni töölaud horisontaalselt ning mahutab ära kõik pildid, videod ning aplikatsioonid, mida kasutaja vajab. Magic Canvase’st on võimalik pääseda ka ilma kasutajaliidesest lahkumata Windows’i töölaua otseteele, tegumiribale ja Start-menüüsse.

HP Omni peidab endas mitmetuumalist protsessorit, HD graafikat ja kuni 2TB mälumahtu. Lisaks on arvutis ka Beats Audio ning valikuline Blu-Ray disc drive ja TV häälestuslülitus. Beats Audio helisüsteemi võimsa heli täienduseks on võimalik kasutajatel valida juurde ka HP Pulse Subwoofer.

Mugav ja taskukohane

HP tutvustab ühtlasi ka Compaq 2311c Notebook Docking Monitor’i, mis on loodud liikuva eluviisiga professionaalsele kasutajale, kelle jaoks on oluline, et vaid ühe kiire liigutusega oleks võimalik lülituda ümber sülearvuti ekraanilt suurele ekraanile. Monitoril on 23-tolline ekraan, mille taha on võimalik ühendada oma sülearvuti USB 2.0 või 3.0 pesa kaudu.

Uuel monitoril on LED taustavalgustusega full-HD LCD ekraan ning kasutamise ajal laeb Compaq 2311c Notebook Docking Monitor ühtlasi ka sülearvutit, pakub toidet ning reguleerib elektrivoolu võimsust.

Lisaks on HP Compaq L2311c monitoril sisseehitatud 720p high-definition veebikaamera, HP MyRoom tarkvara äriversioon ning Cyberlink YouCam veebikaamera tööriist, mis teeb suhtlemise kolleegide ja klientidega igast asukohast väga lihtsaks.