LG esitles maailma esimest päriselt nõgusat nutitelefoni

lggflex
LG esitles maailma esimest päriselt nõgusat nutitelefoni LG G Flex, mis on uusim lisandus LG G-seeriale. Tegemist on esimese nutitelefoniga, mis järgib inimese näokontuure. Seejuures on selle ekraani ja aku disainis ning ehituses ühendatud LG erinevate ettevõtete innovaatilised lahendused. LG G Flex võimaldab täiustatud kasutajakogemust, mis realiseerib maksimaalselt toote nõgusat disaini.

„LG G Flex on parim näide nõgusast nutitelefonist,“ ütles LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht Dr. Jong-seok Park. “LG G Flex nutitelefoni eristuv disain, uudne riistvara ja tarbijakeskne kasutajakogemus peegeldavad märkimisväärset arengut nutitelefonide turul.”

Tänu LG G Flex nutitelefoni vertikaalselt nõgusale disainile väheneb kasutaja suu ning mikrofoni vaheline distants. LG G Flex nõgus disain võimaldab täiustatud hääle- ja helikvaliteeti. Nõgus formaat suurendab helitaset võrreldes tavaliste nutitelefonidega kuni 3dB. Lisaks on nõgusa disaini tõttu telefoni mugavam taskus hoida. Landscape-režiimil võimaldab ekraan IMAX-sarnast kogemust ning mugavamat vaatenurka.

LG G Flex on varustatud Rear Key funktsiooniga. Nutitelefoni nupud on paigutatud seadme tagaküljele, mis muudab selle kasutamise mugavamaks.

LG G Flex nutitelefoni arendmine osutus võimalikuks tänu LG Display ja LG Chem koostööle. G Flex’i 6-tolline ekraan on maailma suurim plastiline OLED (POLED) ekraan masstootmises, mis on välja töötatud üksnes nutitelefonidele. Õhukese, kerge ja painduva POLED ekraani ehituses on kasutatud klaasi asemel plastilisi alusaineid, mis tagavad toote unikaalse kuju ja vastupidavuse. POLED ekraan on eredam ja täpsem tänu Real RGB rakendusele, mis sisaldab kolme alampikslit (punast, rohelist ja sinist) ühes pikslis.

LG Chem arendas maailma esimese nõgusa aku tehnoloogia spetsiaalselt LG G Flex nutitelefonile. Toote nõgus aku on disainitud LG Chemi’i patenteeritud Stack & Folding tehnoloogiaga, mis tagab täiustatud stabiilsuse ja esitluse. Õhukese aku võimekus on 3500 mAh.

LG G Flex on esimene nutitelefon, mis on varustatud iseparanduva (ingl k. self healing) tagakülje ümbrisega. Elastse materjali tõttu püsib toode kauem värske välimusega, kuna see aitab vältida kriimustuste ja muude kasutamisjälgede tekkimist.

LG G Flex kasutajad saavad nautida erinevas formaadis muusikat – MP3, CD kvaliteedis või 24 bit/192kHz Hi-Fi taasesituses. Esmakordselt LG G2 telefonis esitletud funktsioonid KnockON, Guest Mode ja Plug & Pop on olemas ka LG G Flex nutitelefonil. Lisaks sisaldab LG G Flex ka arvukalt uusi funktsioone:

– QTheater võimaldab kasutajatele kiiret ligipääsu nii piltidele, videotele kui ja YouTube’i sisule otse lukustusekraanilt.
– Dual Window eraldab 6-tollise ekraani kaheks ja võimaldab seeläbi efektiivsemat multitegumtööd.
– Swing Lockscreen muudab lukustusekraani pildi vastavalt sellele, kuidas G Flex nutitelefoni hoitakse.
– Face Detection Indicator kinnitab rohelise tulukesega näotuvastamise.
– Camera Timer annab Rear Key LED abil märku, et stardiloendus on alanud.
– Urgent Call Alert annab punase tulukesega märku, kui mitu kõne samalt inimeselt on jätkuvalt vastamata.

Nutitelefon LG Flex on saadaval Koreas alates novembrist. Kättesaadavus teistel turgudel tehakse teatavaks lähiajal.

Põhiandmed:

 • Kiibistik: 2.26 GHz Quad-Core Qualcomm® Snapdragon™ 800 (MSM 8974)
 • GPU: Adreno 330, 450MHz
 • Ekraan: 6-tolline HD (1280 x 720), kumer P-OLED (Real RGB)
 • Mälu: 2GB LP DDR3 RAM / 32GB eMMc
 • Kaamera: Taga 13.0MP / Ees 2.1MP
 • Aku: 3,500mAh (sisene)
 • OS: Android Jelly Bean 4.2.2
 • Suurus: 160.5 x 81.6 x 7.9 – 8.7 mm
 • Kaal: 177 gr
 • Võrk: LTE-A / LTE / HSPA+ / GSM
 • Ühenduvus: BT 4.0 / USB 3.0 ühilduvusega / WiFi (802.11 a/b/g/n/ac) / NFC
 • Värv: hõbe
 • Muu: TDMB / Hi-Fi 24bit, 192kHz taasesitus

LG_G_Flex-1_verge_super_wide LG_G_Flex-2_verge_super_wide LG_G_Flex-3_verge_super_wide LG_G_Flex-4_verge_super_wide